رفتن به مطلب
The Godfather

جایگزین کردن منو MaximMenu CK به جای منوی پیش فرض قالب

پست های پیشنهاد شده

با درود و روز بخیر به دوستان گرامی

من ماژول Maxim Menu رو تهییه کردم ولی در آموزش هائی که دیدم، منوی پیش فرض قالب به صورت منوئی که در تنظیمات این ماژول ویرایش می کردیم نمایش داده میشد. بهتر بگم، منوی Maxim جایگزین منوی اصلی قالب می شد. حالا من این ماژول رو نصب کردم ولی ظاهر منوی پیش فرض قالب تغییری پیدا نکرده ، پوزیشنی که منوی پیش فرض قالب در اون قرار گرفته هم در قسمت افزودن ماژول ها قابل انتخاب نیست و وجود نداره تا بخوایم منوی موجود رو غیرفعال و منوی جدید Maxim رو جایگزین کنیم.
با این که سوالم مطمئننا برای خیلی از دوستان ابتدائی و ساده به نظر میرسه  و حدس میزنم یک مرحله کوچک کار رو جا انداختم، ولی خیلی ممنون میشم از دوستان و استادان گرامی که لطف کنند راهنمائی کنند.

آدرس سایت: www.ronakfa.com
خخیلی ممنون از شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

اتفاقا سئوالتون مبتدی نیست منتها باید دقیق مشخص باشه که چه کارهایی تو قالب انجام داده اید که بشه به شما کمک کرد

لینک به ارسال

خیلی ممنون ازلطفتون

قالب اصلی رو از اینجا تهیه کردم:

http://openaddon.com/joomla/vt_farm/

به جز برخی تغییرات رنگ و پدینگ و ... جزئی در فایل های CSS و راست چین کردن قالب، کار خاص دیگه ای انجام ندادم و افزونه جداگانه ای به جز افزونه های موجود در بسته نصبی، نصب نکردم.

امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم و جواب مناسبی داده باشم نسبت به سوالی که پرسیدید.

ممنون از لطفتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...