رفتن به مطلب
aria89

حذف شدن ماژول ها با عوض کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی به قالب جدید نصب میکنم و فعال میشه دیگه تمام ماژول ها و پلاگین هایی که توی سایت بودن نمایش داده نمیشه

مثلا من cb نصب کردم ماژول ها و پلاگیناش توی قالب جدید نیستند فرم ورود خبرنامه و.....

چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

با نصب قالب الحاقات شما حذف نمی شوند بلکه بسته به نوع موقعیت های قالب شما ممکنه در نمایششون تداخل پیش بیاد که شما باید با توجه به موقعیت های قالب جدیدتون وارد مدیریت ماژول ها بشید و ماژول های مورد نظر رو در موقعیت های مورد نظر قالب جدید منتشر کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

شما بايد ماژول هايي رو كه نصب نموده ايد در موقعيت هاي قالب جديد نمايش دهيد.

براي نمايش تمام موقعيت هاي قالب خود و اطلاع از نام موقعيت ميتوانيد پس از آدرس سايت خود كد زير را اضافه كنيد.مانند نمونه زير

http://www.siteshoma.com/?tp=1

با اين روش تمامي موقعيت هاي قالب سايت خود را به خوبي مشاهده مي نماييد.

لینک به ارسال

آیا افزونه ای برای این کار هست؟ که مثلا خودکار افزونه های دیگه رو با قالب مچ کنه؟ چون ماژول های زیادی گذاشتم

راستی پلاگین هامم باید دوباره تنظیم کنم؟

مرسی

لینک به ارسال

آیا افزونه ای برای این کار هست؟ که مثلا خودکار افزونه های دیگه رو با قالب مچ کنه؟ چون ماژول های زیادی گذاشتم

راستی پلاگین هامم باید دوباره تنظیم کنم؟

مرسی

فکر نکنم برای پلاگین موقعیت اثری داشته باشه،و لزومی نداره پلاگین ها را دوباره تنظیم کنین...

لینک به ارسال

دوست عزيز همونطور كه دوستمون گفتن پلاگيني وجود ندارد.

اين كار مشكلي نيست هرچندتا هم كه ماژول باشه بايد دستي تنظيم كني.البته بستگي به قالبتون رهم داره شما بايد قالبي رو انتخاب كرده باشيد كه

بتونه تعداد ماژول هايي روكه نياز داريد در اون قرار بده.فكنكنم هرچي ماژولاتون زياد باشه بيش از 25تاش رو بتوني نماشي بدي البته اينم بستگي به قالبت داره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...