رفتن به مطلب
alireza10025

ارسال ایمیل اسپم

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
با سلام و احترام

سرور من به من اطلاع داده که سرویسم اقدام به ارسال انبوه ایمیل اسپم می نماید که انسداد سرویس را در پی خواهد داشت. بفرمایید که مشکل چیست؟

من حتی

Acy mailing

و تنظیمات ارسال ایمیل را هم غیرفعال کرده ام و من 24 ساعت فرصت دارم مشکل را حل کنم 

ویرایش شده توسط alireza10025

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با برسی  کنید / چن احتمال وجود داره

اول این رو در  نظر بگید که اینکه این مشکل از طریق سایت جوملایی  شما باشد حتمی نیست و میتونه از اسکریپ دیگه که رو هاست شما باشه حاصل شده باشه پس برسی کنید که اسکریپت دیگه رو هاست اپلود نشده باشد

افزونهای رو که نصب کردید به مدت 24 ساعت غیر فعال نمایید و وضعیت رو  از  مدیر سرور جویا شود

یا حق

لینک به ارسال

من رمز ورود به مدیریت و هاست را تغییر داده ام. لطفا در مورد اسکریپ توضیح بیشتری عنایت فرمایید

لینک به ارسال

ممنون دوستان. اما من متوجه مشکل بزرگتری هم شده ام و آن اینکه با کلیک بر روی همه مطالب و منوها ، هیچ صفحه ای باز نمی شود و صفحه زیر نمایش داده میشود
Not Found
The requested URL /free-download was not found on this server.Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.27 (Unix) mod_ssl/2.2.27 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 Server at http://www.negarstan.com Port 80

​به نظر شما این مشکل ربطی به موضوع دارد و برای حل مشکلات، باید چکارکنم

لینک به ارسال

با سلام

یک بار  جوملای خام رو روی  جوملای موجود ایکسترک نمایید و دارکتوری اینیستال رو حذف کنید

ببینید باز مشکل پا برجاست ؟

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...