رفتن به مطلب
lord_theone

مشکل در نمایش مطالب در مجموعه های زیاد

پست های پیشنهاد شده

یک مشکلی دارم وقتی میخوام توی صفحه اصلی (خانه) همه مطالب رو نشان بدهم نمیشود (مجموعه مثلا موبایل دانلود سخت افزار نرمافزار)

1- باید یک مجموعه بسازم و بعدش زیر مجموعه و لینک خانه رو بدم نمایش مجموعه ها که چیز جالبی نمیشه چون مجموعه زیاد دارم

2- نمایش میتونم بدم همه مطالب رو ولی باید همشون رو ویژه کنم راه حلی وجود ندارد

یک سوال دیگه هم داشتم اون زیر مطالبم مینویسه مجموعه مثلا اخبار اون رو کادر بندی کنم و بصورت پیش فرض جوملا خودش برچسب نمیزنه از چه افزونه ای استفاده کنم؟ ایا لازمه برچسب گذاری؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من بیا صفحه اولت رو تب بندی کن مثل تبیان یا راسخون یا سایت های دیگه که هر بخش و تب های اون به یک مجموعه ات اشاره کنه. برای این کار هم باید قالب صفجه اول سایتت موقعیت های زیادی داشته باشه

لینک به ارسال

به نظر من بیا صفحه اولت رو تب بندی کن مثل تبیان یا راسخون یا سایت های دیگه که هر بخش و تب های اون به یک مجموعه ات اشاره کنه. برای این کار هم باید قالب صفجه اول سایتت موقعیت های زیادی داشته باشه

ممنون دوست عزیز

نه خوشم نمیاد سایت خیلی شلوغ میشه بهتره مطالبم رو ویژه کنم اینجوری همه مجموعه ها نمایش داده میشه

سایتم itpishkhan.ir هست البته خیلی کار داره فعلا دارم تست کار میکنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی نیست کمک کنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...