رفتن به مطلب
topmihan

پنل کاربران بدین شکل؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای یه سایت میخوام دسترسی هایی برای کاربران بذارم که مثلا بتونن با توجه به سطحشون به برخی موارد دسترسی داشته باشن

یه سطح میخوام نویسنده باشن ولی

اولا قابلیت حذف مطلب رو نداشته باشن و فقط بتون ایجاد کنن ُ منتشر کنن یا از انتشار خارج کنن

دوما مثلا اونی که نویسنده بخش گرافیک هستش فقط بتونه در مجموعه گرافیک مطلب ارسال کنه و دسترسی های فوق رو واسش داشته باشه

و یه فرم که تعدادی باکس برای نوشتن و تعدادی گزینه برای انتخاب و ... داشته باشه رو داخل سایتم بذارم حالا اگه شخص داخل حساب کاربریش بود و اون فرم رو پر میکردش عکسی از نتیجه فرم ( یعنی چیزی که از آخر با تایید برای مدیریت میفرسته ) در حساب کاربریش ذخیره بشه و بعدا بتونه ببینشون فرم هاشو

میشه راهنمایی کنید برای این موارد

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

برای سطح دسترسی بارها توضیح داده شده

برای فرم هم از فرم ساز ها می تونید استفاده کنید

حال که چگونه می تونید هر کسی فرم رو وقتی وارد شد ببینه می تونید یک منو بسازید که سطح دسترسی اش روی ثبت نام شده باشه

rsform یک ماژول پیگیری فرم داده شده داره

البته بر اساس کد رهگیری باید جستجو کنه

موارد بالا تقریبا چیزی هست که شما می خواین فکر کنم اگر دقیقا موارد بالا باید مو به مو رعایت بشه یک کامپوننت نوشته بشه چون کامپوننتی که همه ی موارد رو انجام بده من سراغ ندارم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...