رفتن به مطلب
yanykhatar

بهم ریختن قالب با تغییر رزولویشن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قالب جوملا 2.5 با نرم افزار آرتیستر طراحی کردم.

با مانیتور عریض (که لپ تابم بود و باهاش طراحی کردم) مشکلی ندارم ولی در مانیتور های معمولی اسلاید شو و همچنین عکس بالای سایت از قالب بیرون میزنه.

ممنون می شوم راهنمایی کنید.

تصویر در مانیتور معمولی پیوست کردم

آدرس سایت :

otherside.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ببنید چون اسلایدشو شما یک عرض ثابت دارد و بقیه موارد بصورت درصدی (احتمالا) مقداردهی شده اند این مشکل بوجود میاد

یا باید اسلاید شو تون این مورد را بر طرف کنید یا قالب تون هم بصورت درصدی مقدار ندهید( نمی دونم ریسپانسیو هست یا نه اگر هست باید اسلاید شو هم ریسپانسیو شود)

لینک به ارسال

درود بر شما

ببنید چون اسلایدشو شما یک عرض ثابت دارد و بقیه موارد بصورت درصدی (احتمالا) مقداردهی شده اند این مشکل بوجود میاد

یا باید اسلاید شو تون این مورد را بر طرف کنید یا قالب تون هم بصورت درصدی مقدار ندهید( نمی دونم ریسپانسیو هست یا نه اگر هست باید اسلاید شو هم ریسپانسیو شود)

چطوری میتونم قالب را از درصدی خارج کنم؟ چون اگر دقت کرده باشید عکس بالای سایت هم از کادر خارج شده (قسمت چپ یکم ازش نیست)

مثلا برای مانیتورهای کم عرض پایینش اسکرول بده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...