رفتن به مطلب
nava

مشکل در انتشار مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من قبلا در مورد فعال شدن مودولها در صفحه اول سایت هنگام کلیک رو ادامه مطلب سوال کرده بودم ، یعنی وقتی کە روی مطلبی برای ادامه کلیک می کنم ادامه مطلب میره پایین مودولهای صفحه اول با وجود اینکه مودولها را فقط در صفحه اول فعال کرده ام.

من روشهایی کە در لینک زیر بە ان اشاره شده مو بە مو اجرا کرده ام ولی بازم جواب نمیگرم.

شاید مشکل در روش درست کردن مجموعه ها و منوهام باشه (قبلا مشکلی نداشت). حالا من یه توضیح کوتاه در مورد شیوه مجموعه ها و منوهای سایتم برای روشن شدن مطلب می دهم.

من سایتم دوزبانه می باشد

1. مجموعه ها . برای بخش فارسی سر مجموعه ای بنام *اخبار و مطالب فارسی* درست کرده ام و بعدا برای آن بخشهای خبری (ورزشی، گوناگون، علمی، اقتصادی و...) بعنوان زیر مجموعه درست کرده ام و همه آنها روی زبان فارسی تنظیم کرده ام .

و برای زبان انگلیسی همون کار مشابە انجام شده است

2. منوها . من برای منوها یک منوی عمومی برای همه زبانها درست کرده ام و در آن منوی *صفحه اصلی* مطالب ویژه انتخاب کرده ام و بعنوان صفحه پیشفرض قرار داده ام و زبان آن رو روی *همه*تنظیم کرده ام و در انتخاب مجموعه ها *همه مجموعه ها* رو انتخاب کرده ام

3. منوی دیگری بنام *منوی زبان فارسی* درست کرده و در آیتمهای منو، منوی *صفحه اصلی* سایت رو روی مطالب ویژه تنظیم کرده و صفحه رو بعنوان پیشفرض قرار داده و زبان آن رو فارسی و در انتخاب مجموعه ها *اخبار و مطالب فارسی * کە در بالا بعنوان سر مجموعه درست کرده انتخاب کرده ام. در این منو منوهای دیگری ( ارباط با ما، آرشیو، تصاویر و..) قرار داده ام و بالای صفحه فعال کرده ام

- منوی دیگری رو بنام *بخشهای خبری * درست کرده ام کە میخوام در سمت چپ سایت نمایش دهم . در این منو بخشهای خبری رو کە در بالا بعنوان زیر مجموعه *اخبار ومطالب فارسی* درست کرده بوم (ورزشی، گوناگون، علمی، اقتصادی و) قرار داده ام وهمه آنها روی زبان فارسی تنظیم شده می باشند.

حالا وقتی مودولی مثلا گلوبال نیوز را در صفحه اول فعال می کنم در پایین در سمت راست و در تخصیص دادن منوها فقط *صفحه اصلی * کە در شمارە 3 در بالا بە آن اشاره شده رو تیک می زنم و بقیه رو خالی باقی میگذارم.

ولی وقتی مطلبی رو باز مکنم بازم گلوبال نیوز در بالای آن قرار مگیرد. ممکنه کمی طولانی و گیج کننده توضیح داده باشم ولی بەخدا چاره ای نداشتم.

ممنون از کمکها شما دوستان

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان اگه کسی بخواد کمک کنه میتونم کد و نام مدیریت رو بهش بدم و یه نگاهی بندازه ببینه کجا اشتباهی چییزی رو قرار داده ام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...