رفتن به مطلب
farid65

نمايش ماژول در صفحه خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام مي خواستم ماژولي رو در يكي از موقعيت هاي قالب (right) در يك صفحه خاص قرار بدم ....اين كار از طريق اختصاص منو امكان پذبر نيست (نمايش همه -نمايش به غير از انتخاب شده ها -.........)

مي خواستم ببينم پلاگيني براي اين كار نيست(يعني لينك بهمش بديم و نوع ماژول و موقعيت بهش بديم و تمام )

شر ح مشكل :مثال (سه تا سطح داريم كه يكيش منو هستش و بقيه به اين شكل ( آگهي ها >>>كامپيوتر(كامپوننت آگهي )>>نرم افزار) مي خواهيم ماژول در انتخاب سطح 3 يعني c نمايش داده بشه ...كاربر بياد از طريق منو a وارد كامپوننت بشه سطح b و بعد c) چون سطح c يك منو نيست و مقدارشو از سطح b مي گيره نمي شه ماژول رو فقط در اين سطح نمايش داد ...(يه راه داره كه بيايم ماژول رو انتخابشو بزاريم تمام صفحات كه اينطوري در سطح b بازم نمايش داده مي شه كه جالب نيست ...)

مثلان مي خوايهيم ماژول آخرين آگهي هاي نرم افزار را وقتي كاربر روي كامپيوتر>>نرم افزار كليك كرد نمايش بدهيم (توجه :نرم افزار منو نيست و نمي شه ماژول رو بهش اختصاص يراي نمايش داد )
اميدوارم خوب توضيح داده باشم ....
ممنون مي شم راهنماييم كنيد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

ابتدا اینکه اگه دمو دارید بذارید تا وضوح بیشتری داشته باشه

و دوم اینکه اگه نرم افزار منو نیست پس چیه؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ابتدا اینکه اگه دمو دارید بذارید تا وضوح بیشتری داشته باشه

و دوم اینکه اگه نرم افزار منو نیست پس چیه؟؟؟

ممنون ولي دمو نمي شه گذاشت.....

منظور از اينكه نرم افزار منو نيست رو دوباره توضيح مي دم فكر كنيد با يك كامپوننت اگهي ساز مثل دجي كلاسفيد يا ادس منيجر توي منوي اصلي يك منو مي سازيد بنام تبليغات

اين مي شه سطح اول بعد بيايم كليك كنيم روي منوي تبليغات وارد بخش تبليغات مي شيم كه مثلان تبليغات كامپيوتر در بخش دوم قرار داره ....اين مي شه سطح دوم تا اينجا هر ماژولي داشته باشيم مي تونيم اختصاص بديم به اين سطح ومنو و قابل نمايشه ...ولي اما روي يك آگهي اگر كليك كنيم وارد آگهي مورد نظر مي شه و سطح سوم كه منو نيست ... و مشكله من هم همينه ماژول رو مي خوام در اين سطح نمايش بده....تنها راهي كه به ذهنم مي رسه كه نمايش ماژول روي همه باشه ولي روي همه سطوح نمايش مي ده ولي من مي خوام فقط در سطح سوم نمايش بده ...

راحتتر بگم وقتي مي خوام آگهي باز شد آخرين آگهي هاي بازديد همون گروه رو نمايش بدم ولي تا اين مشكل باشه نمي شه اجراش كرد بازم اگر توضيح خواستيد انجام مي دم اميدوارم به نتيجه برسم ......

لینک به ارسال

نیاز به پلاگین نیست!

شما 3 ما ژول رو فعال کنید

سپس از تخصیص منو هر کدام رو در صفحه مخصوص خود به نمایس بگزارید

----

تخصیص منو بزنید انتخا شده ها

سپس صفحاتی که میخواهید نمایش داده بشه رو تیک بزنید تا توی همون صفحات فقط نمایش داده بشن

حالا اگر خواستید ماژول در صفحه ای right باشه

و صفحه دیگر جای دیگر به جز right

2 عدد بسازید ماژول

و هر کدومو از تخصیص منو بگید کجا فعال باشن و هر کدومو جدا گونه موقعیت مخصوص خودشونو بدید

لینک به ارسال

ممنون ولي اصلان منظورم اين نبود دوست عزيز...من يك ماژول رو مي خوام در صفحه اي كه  اصلان بهش منو اختصاص داده نمي شه و مقدارشو از صفحه قبلش مي گيره نمايش بدم توضيخات كاملتر با دمو

منظور از سطح و زير سطح (مثال) =منو اصلي و زير منو=(اينجا 2 لول يا سطح يا بخش داريم )حالا اگر خود زير منو يك منو ديگه داشته باشه مي شه 3 سطح يا لول .......

بخش و زير بخشم همينطوري .....فكر كنيد كاربر اول مي ياد اين مسير رو براي مشاهده آگهي نرم افزار طي مي كنه منو اصلي>>>{تبليغات(سطح 1) >>>كامپيوتر(سطح 2)>>>نرم افزار(سطح 3)}
مشكل اينه كه در مديريت مي توني براي بخش كامپيوتر منو تعريف كني و ماژول رو به اون صفحه اختصاص بدي ولي براي سطح 3 چون منو نمي شه تعريف كرد نمي شه بطور اختصاصي ماژول بهش براي مشاهده اختصاص داد...
(بازم مي گم مي شه نمايش ماژول رو روي مشاهده همه صفحات گذاشت ولي من مي خوام ماژول فقط در لول يا سطح 3 نمايش داده بشه .....)
ديگه بهتر از اين نمي تونم توضيح بدم ....اگر حرفه اي باشيد يا تجربه كار با جوملا داشته باشيد تا الان بايد متوجه شده باشيد من چي مي گم.....
اين موضوع يك مشكل اساسي تو جوملا هستش كه نميشه به صفحه اي كه منو بهش اختصاص داده نشده و مقدارش يا آدرس صفحه خودشو از مقدار صفحه قبلش مي گيره يا بهش ريدايركت مي شه ،،،ماژول منحصر به فرد اختصاص داد البته براي يك مورد لينك يا صفحه راه حل داره ولي تعداد لينك زياد راه حل وجود نداره انگار .....

اقا اينم دمو كه ديگه توضيحام كامل باشه ..
من توي اين صفحه در موقعيت راست مي خوام بطور مثال يك ماژول( جديد ترين آگهي هاي نرم افرا)ر بزارم كه فقط در اين صفحه بياد

(مسير طي شده تا اين صفحه
منوي اصلي >>آگهي مشاغل >>كامپيوتر و اينترنت >>>طاها سيستم) من مي خوام ماژول فقط در طاها سيستم نمايش داده بشه نه صفحات قبل)

http://www.gilantabligh.com/%D8%AA%D...%AA%D9%85.html:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درودبر شما

اگر جوملا رو از دید یک نرفم افزار تحت وب نگاه کنیم حق با شماست و این مشکلش هست

اما شما اگر php بدونید کار حل میشه

توضیح مختصری میدم :

در جوملا هر صفحه باید از کامپوننتی خونده بشه.یعنی چی ؟ یعنی مثل در ادرس دهی بدین صورت خواهد بود

domain.com/?option=com_content& ....

خب این الان داره از کامپوننت مطلب می خونه البته ادرسش ادامه دار هست که من ادامه اش رو نداشتم

خب حالا شما اگر با

$_GET[]

بیای و این مقادیر query string رو بگیری می تونید با php روی اون مانور بدی

مثلا این کد چک می کنه که اگر option  مساوی با com_content هست یک سری کد رو نمایش بده

<?php
$component = $_GET['option'];
if($component == 'com_content')
{
?>
<div id="special_modules">
<jdoc:include type="module" name="special_modules">
</div>
<?php
}

?>

شاید کد یه جاش مشکل داشته باشه چون دیباگر نداشتم :D

بعد اینو میذاری توی index.php قالبت یا هر فایلی که دیزاین قالب انجام شد

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...