رفتن به مطلب
edvard

Spam شدن ایمیل ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید جوملا من ایمیل ثبت نامی که حاوی لینک فعال سازی است spam میشه اگه امکانش هست راهنمایی کنید. با مسئول سروم صحبت کردم گفتند spof برای شما فعال شد اما باز من هنوز مشکل Spam شدن دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله تشکر اما در فیلم هیچ راهی برای ویرایش ایمیل ثبت نامی که خود جوملا ارسال میکنه نبود فقط به بررسی نقاط ضعف ایمیل پرداخته بود.آیا در جای میشود ایمیلی که جوملا ارسال میکنه رو ویرایش کرد و سفارشی سازیش کرد؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، سوالی که در ابتدای تاپیک مطرح کردید در باب اسپم شدن ایمیل بود که آقا مجتبی عزیز لینک آموزش مربوطه رو براتون قرار دادند

ویرایش ایمیل ارتباطی با عنوان تاپیک نداره و بهتر بود در تاپیک جدید سوالتون رو مطرح میکردید ، هر چند فکر کنم قبلا" راجع به این مورد چند باری بحث شده . بهتر است سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، سوالی که در ابتدای تاپیک مطرح کردید در باب اسپم شدن ایمیل بود که آقا مجتبی عزیز لینک آموزش مربوطه رو براتون قرار دادند

ویرایش ایمیل ارتباطی با عنوان تاپیک نداره و بهتر بود در تاپیک جدید سوالتون رو مطرح میکردید ، هر چند فکر کنم قبلا" راجع به این مورد چند باری بحث شده . بهتر است سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

مرسی از راهنمایتون اما اگر دقت کنید من در ابتدای تاپیک توضیح دادم که ایمل ثبت نامی از طرف جوملا ارسال میشه spam میشه.

بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...