رفتن به مطلب
sorina_1100

درخواست اسلایدشو ها و گالری های مشابه با این سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

درخواست اسلایدشو ها و گالری های مشابه با این سایت http://www.professionalsoccercoaching.com رو دارم.

اسلایدشوی اصلی این سایت + اسلایدر مطالبش ( بعد از اسلایدشو هستش ، سمت راست متن هست کنارش هم تصویر یه توضیحاتی هم میاد روی تصویر ) + گالری تصاویر وسط صفحه ( یه سری تصاویر هست که ماوس رو ببری روش یه + و یه زنجیر نمایش میده که کلیک کنی روی + یه سری تصویر میاره میتونی عقب جلو بزنی )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسلاید شو اصلی ماژول btslideshow-pro هست

اسلاید شو دوم هم ماژول Frontpage Slideshow می باشد

گالری عکس ها هم ماژول JUX Portfolio است

و در نهایت برخی از منو های موجود در سایت با ماژول sisanimatedmenu پیاده سازی شده اند

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اسلاید شو اصلی ماژول btslideshow-pro هست

اسلاید شو دوم هم ماژول Frontpage Slideshow می باشد

گالری عکس ها هم ماژول JUX Portfolio است

و در نهایت برخی از منو های موجود در سایت با ماژول sisanimatedmenu پیاده سازی شده اند

موفق باشید

آقا همشون همیناس که میگی :D

خیلی گشتم ولی نشد سه تاشو پیدا کنم فقط فرانتپیج رو گیر آوردم اونا سه تا پولی بود :D

افزونه های مجانیشو چطوری گیر بیارم ؟

راستی به نظرت قالب سایته چیه ؟

افزونه لاگینشم بگی چیه عالیه ؟ :D

ویرایش شده توسط sorina_1100

لینک به ارسال

آقا همشون همیناس که میگی :D

خیلی گشتم ولی نشد سه تاشو پیدا کنم فقط فرانتپیج رو گیر آوردم اونا سه تا پولی بود :D

افزونه های مجانیشو چطوری گیر بیارم ؟

راستی به نظرت قالب سایته چیه ؟

افزونه لاگینشم بگی چیه عالیه ؟ :D

سلام لینک دانلود برای شما پیام خصوصی شد.

لینک به ارسال

سلام لینک دانلود برای شما پیام خصوصی شد.

آقا مرسی بابت اون افزونه ، مشکل اینجاست دقیقا اون افزونه ها که گفتم احتیاج دارم :(

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

افزونه ها رو من فقط اسم هاشون رو براتون در اوردم و اصلا تاحالا باهاشون کار نکردم و حتی اگه لینکشون رو هم داشتم چون تجاری هست اجازه گذاشتن لینکشون رو نداشتم :unsure:

اینم لینک قالب از خود شرکت سازنده که باید یا از سایت های نال کننده دریافت کنید و یا این که سفارش فارسی سازی بدید : http://www.joomlashine.com/joomla-templates/jsn-epic-joomla-template-details.html

افزونه لاگینش خیلی سادس و همون افزونه ورود خود جوملا است ولی اون چیزی که در صفحه اوله و تغییر حالت میده یک منو هست که در پست قبلی خدمتتون گفتم با چه افزونه ای طراحی شده

بعد از طراحی با اون میتونید لینکش کنید به فرم ورد :rolleyes:

موفق باشید ;)

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

افزونه ها رو من فقط اسم هاشون رو براتون در اوردم و اصلا تاحالا باهاشون کار نکردم و حتی اگه لینکشون رو هم داشتم چون تجاری هست اجازه گذاشتن لینکشون رو نداشتم :unsure:

اینم لینک قالب از خود شرکت سازنده که باید یا از سایت های نال کننده دریافت کنید و یا این که سفارش فارسی سازی بدید : http://www.joomlashine.com/joomla-templates/jsn-epic-joomla-template-details.html

افزونه لاگینش خیلی سادس و همون افزونه ورود خود جوملا است ولی اون چیزی که در صفحه اوله و تغییر حالت میده یک منو هست که در پست قبلی خدمتتون گفتم با چه افزونه ای طراحی شده

بعد از طراحی با اون میتونید لینکش کنید به فرم ورد :rolleyes:

موفق باشید ;)

آقا خیلی گشتم دنبال افزونه هاش ولی نه بی تی اسلایدشو پرو پیدا کردم نه اون منویی که گفتی نه اون JUX Portfolio یعنی هرچی میگردم فقط پولیشون هست!

یه دونه بی تی هم پیدا کردم نوشته بود پرو ولی الکی بود:D

عجب گیری کردیما دی:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...