رفتن به مطلب
personable

مشکل انتقال جوملا از لوکال به هاست و دیفالت نشان دادن جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا از بزرگواران خواهش میکنم که من را در این زمینه راهنمایی نمایند .

1- من با نرم افزار ومپ سرور جوملا 2.5 رو نصب میکنم ، قالب هم همین طور و همینطور تمام افزونه هایی که نیاز دارم . و در روکال هیچ موردی ندارم .

2 - برای انتقال از لوکال به هاست هم از دیتابیس ومپ سرور اکسپورت میگیرم و داخل هاست ایمپورت میکنم .

3-  محتویات پوشه www در ومپ رو هم به هاست انتقال میدم و فایل configuration.php رو هم اردیت میکنم .

اما وقتی صفحه سایت رو فراخوانی میکنم قالب پیشفرض جوملا رو نشون میده ! و از داخل کنترل پنل ادمین هم هیچ مازول یا پلاگینی نصب نیست .

انگار تازه جوملای جدید و دست نخورده نصبه .

خواهش میکنم از ذوستان کسی به من بگه که کجای کارم اشتباه است ؟ و باید چه کاری رو انجام بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

با کامپوننت Akeeba Backup یک نسخه پشتیبان از طراحی اتان در لوکال تهیه نمایید و بعد بسته نصبی که Akeeba Backup بهتون تحویل داده را در هاست اتان مثل جوملا نصب نمایید

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

سلام شما به درستی از دیتابیس خروجی نمی گیرید. (ساخت بسته آسان نصب خیلی راحته و با اون میتونی مثل مرحله اول جوملا سایت خودت را نصب کنی) درصورتی که نتوانستید با روش عادی انتقال دهید از افزونه akeeba که برای شما پیام خصوصی شد استفاده کنید . موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...