رفتن به مطلب
topmihan

افزونه ارسال مطلب بدین شکل؟؟!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نیاز به افزونه ای دارم که کار زیر رو واسم انجام بده

تعدادی گزینه در ماژول ارسال مطلب مطالب جوملا ایجاد کنه که :

یه کادر نامش مثلا لینک دانلود باشه یکه من بتونم داخل باکسش لینکی رو قرار بدم

یه کادر نامش لینک کمکی باشه و من لینک کمکی رو داخلش بذارم

یه کادر نامش پسورد فایل باشه و من داخل بتونم پسورد بذارم

یه کادر هم نامش منبع باشه که من بتونم اسم منبع رو داخلش بذارم

بعد تمام این 4 کادر که از css خاصی که بهش قبلا دادم استفاده کنند و پایان مطالب ارسالی به نمایش در بیان

آیا همچین افزونه ای هست؟؟؟؟

اگه آره که ممنون میشم معرفی کنید وگرنه نوشتنش سخته؟؟؟؟چقدر هزینشه؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این افزونه رو بررسی کنید ببینید به دردتون میخوره یا نه؟ فیلد های اضافی به k2  اضافه میکند اما در مورد اینکه طبق css های شما عمل کند یا خیر اطلاعی ندارم

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/k2-extensions/12557?qh=YTozOntpOjA7czoyOiJrMiI7aToxO3M6NDoiazIncyI7aToyO3M6MzoiJ2syIjt9

لینک به ارسال

سلام

k2   و پلاگین معرفی شده رو نصب کردم

میشه یک نفر بهم توضیح بده چطور از پلاگین بشکلی که در پست اول توضیح دادم بهره ببرم

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

k2   و پلاگین معرفی شده رو نصب کردم

میشه یک نفر بهم توضیح بده چطور از پلاگین بشکلی که در پست اول توضیح دادم بهره ببرم

ممنونم

با عرض معذرت بنده خودم هم این افزونه رو تست کردم اما متاسفانه مثل اینکه این افزونه فقط یکسری فیلد به قسمت تکمیل پروفایل کاربری اضافه میکند.

لینک به ارسال

وقت بخیر

دوست عزیز

این امکاناتی که شما می خواهید داشته باشید به نظر بنده باید قسمت هسته جوملا بخش کانتنت دستکاری بشه

یعنی اضافه کردن فیلد ها که یک مشکلی هم داره بعدها اگر جوملا را آپدیت کنید این هسته باید باز دستکاری بشه یعنی اگر آپدیت جدید بخش کانتنت رو فرا بگیره شما گیر می افتید

در جایی دیدم یکی از دوستان پلاگینی منتشر کرده بودن که روتیتر و خلاصه خبر را به متن اضافه می کرد شما با شخصی سازی این پلاگین به نتیجه می رسید

و اگر باز هم نمی خواهید این رو انجام دهید و می خواهید تغییر در هسته جوملا داشته باشید

پیغام ارسال کنید اطلاعات ارائه می دهم

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما

اگه هم پلاگینی که فرمودید و هم توضیحاتی برای تغییر هسته بشکل مذکور رو یا اینجا یا در پیام خصوصی بهم بگین ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...