رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برای سایت  بنده مشکلی پیش اومده که وقتی ادامه مطلب را می زنیم مابقی مطالب را نمی یارد و به صفحه اول برمی گردد

چطور باید این مشکل را حل کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز از  ارسال پشت سر هم پست های  اسپم خوداری  کنید / و به این نکته توجه کنید که اینجا یک محیط باز هست و کسی تعهدی برای  پاسخویی نداده :)

@ وشاید کسی بلد نبوده و پاسخ نداده

اما مشکل شما

قالب پیشفرض سایت رو تغییر بدید به قالب پیشفرض جوملا و تست کنید

اگه باز مشکل پا برجا بود مشکل از  افزونه های نصب شده است نه مشکل از  قالب هست

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

یه احتمال دیگه هم اینه که چون با کلیک بر روی لینک ، مجددا" به صفحه اول برمیگردید ، احتمال اینکه مشکل از تنظیمات سئوتون هم باشه هست

بهتره یکبار هم ، تنظیمات سئو رو غیرفعال کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

یه احتمال دیگه هم اینه که چون با کلیک بر روی لینک ، مجددا" به صفحه اول برمیگردید ، احتمال اینکه مشکل از تنظیمات سئوتون هم باشه هست

بهتره یکبار هم ، تنظیمات سئو رو غیرفعال کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

چطور تنظیمات سئو را غیر فعال کنم یه افزونه سئو داشت پاک کردم ولی باز تاثیری نداشت قالبم عوض کرم ولی...

ادرس سایت مورد نظر را هم می گذارم شما هم یک برسی بفرماید

سایت

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من وقتی سیستم خبری گولبال نیوز را غیر فعال می کنم به ادامه مطلب می ورود ولی ساختار مطالب که در صفحه اصلی به ترتیب نمایش می داد بهم ریخت امکانش هست از این افزونه باشه؟افزونه مشابهش نیست تست کنم ببینم؟

لینک به ارسال

با سلام

در مورد گلوبال نیوز بهتره آخرین نسخه اون رو از سایت سازنده اش دانلود و نصب کنید و سپس تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

در مورد تنظیمات سئو هم بنده نگفتم چیزی رو حذف کنید ، عرض کردم غیرفعال کنید . برای غیرفعال کردن کافی بود به قسمت تنظیمات کلی مراجعه کنید و سپس در قسمت تنظیمات سئو ، گزینه های مربوطه را غیرفعال کنید و سپس تست کنید

اگر هم از افزونه های سئو استفاده کردید میتونستید به جای حذف ، از همون قسمت مدیریت افزونه ها فقط اجزاء افزونه سئوتون رو منتشرنشده کنید

نصب و حذف افزونه های سئو ، برخی مواقع میتونه مشکل ساز بشه . بهتره همیشه قبل از نصب و یا حذف این دست از الحاقات ، بک آپ تهیه کنید !

در مورد بهم ریختگی مطالبتون ، آیا مطالب رو از جای دیگه یا از نرم افزار ورد و ... کپی میکنید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...