رفتن به مطلب
ساناز صداقتی

مشکل با Menu_Item_Root

پست های پیشنهاد شده

سلام چن وقت هست که منو های سایتم خراب شده یعنی زمانی که از داخل پنل مدیریت وارد منو ها مثلا منوی اصلی می شم و روی یک منو مثلا اخبار کلیک می کنم با این نوشته مواجه میشم  Menu_Item_Root

لطفا راهنمایی کنید

مانند عکس

http://8pic.ir/images/gj71c5e1q3hqr7dbxlh6.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

عکس تون که چیزی نشون ندارد

در داخل سایت این مشکل را دارید یا پنل مدیریت؟

لینک به ارسال

درود بر شما

عکس تون که چیزی نشون ندارد

در داخل سایت این مشکل را دارید یا پنل مدیریت؟

عکسو اشتباه فرستادم ببخشید

از داخل پنل اینطوری شده

عکس جدید

http://www.uploadax.com/images/87379894837048344174.jpg

لینک به ارسال

درود بر شما

یعنی نوع منو " رو خالی می داره و عنوان منو را Menu_Item_Root می نویسه و در نام مستعار  میزنه root ؟

برای هر منویی که وارد می شوید همینه؟

در لیست منوها چی؟ منظورم صفحه ای است که لیست تمامی منوهاتون رو نشون میده. عنوان منو و نوع منو رو انجا چی می نویسه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

یعنی نوع منو " رو خالی می داره و عنوان منو را Menu_Item_Root می نویسه و در نام مستعار میزنه root ؟

برای هر منویی که وارد می شوید همینه؟

در لیست منوها چی؟ منظورم صفحه ای است که لیست تمامی منوهاتون رو نشون میده. عنوان منو و نوع منو رو انجا چی می نویسه؟

در لیست منو درست هست ولی همین که رو منوی مثلا اخرین اخبار کلیک می کنی اینطور میشه و زمانی هم که به منوی قالب میرم و رو قالب کلیک می کنم ارور 500 میده یعنی

500 - یک خطا رخ داده است

ردیف پایگاه داده خالی است. ردیف پایگاه داده خالی است. ردیف پایگاه داده خالی است. خطا در بارگذاری از فایل

برگشت به کنترل پنل

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان کلا مطالب هم ارور میده و نمیشه از داخل پنل ویرایشش کرد

لینک به ارسال

درود بر شما

چه تغییراتی دادید؟

چه افزونه ای نصب یا فایلی یا پوشه ای نصب و حذف کردید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

چه تغییراتی دادید؟

چه افزونه ای نصب یا فایلی یا پوشه ای نصب و حذف کردید؟

چیزی نصب نکردم یک دفعه اینطور شد بک اپ کلی رو به 15 روز قبل برگردوندم ولی مشکل حل نشد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فکر کنم وقت خدا حافظی با جوملا فرارسیده

سایت سنگسن

پر از باگ

افزونه های کم یاب

کامپوننت های گرون

قالب کم

قالب های گرون و زشت

(البته انصافا پشتیبانیش خوبه)

در کل دیگه باید با جوملا خدا حافظی کنم جوملا فقط به درد سایت شرکتی میخوره و بس

لینک به ارسال

با سلام

اینکه میفرمایید جوملا فقط به درد سایتهای شرکتی میخوره ، یه کم زود دارید قضاوت میکنید و اینطور نیست

جوملا خودش به تنهایی بد نیست و اتفاقا" فوق العاده است . منتهی اینکه مشکلاتی در عملکرد جوملا پیش میاد اغلب به دلیل نحوه استفاده نادرستی هست که ازش میشه

به هر حال شما هنوز مشکلتون دقیق مشخص نیست که از کجاست و باید اینقدر آزمون و خطا کنید تا مشکل رو بیابید

شما ابتدا از وضعیت فعلی سایتتون یک بک آپ تهیه کنید ، سپس بسته خام جوملا رو که هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون باشه را روی جوملاتون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا ، پوشه Installation را حذف کنید

پس از انجام اینکار ، منوی جدیدی ایجاد کنید و ببینید مشکل حل شده یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اینکه میفرمایید جوملا فقط به درد سایتهای شرکتی میخوره ، یه کم زود دارید قضاوت میکنید و اینطور نیست

جوملا خودش به تنهایی بد نیست و اتفاقا" فوق العاده است . منتهی اینکه مشکلاتی در عملکرد جوملا پیش میاد اغلب به دلیل نحوه استفاده نادرستی هست که ازش میشه

به هر حال شما هنوز مشکلتون دقیق مشخص نیست که از کجاست و باید اینقدر آزمون و خطا کنید تا مشکل رو بیابید

شما ابتدا از وضعیت فعلی سایتتون یک بک آپ تهیه کنید ، سپس بسته خام جوملا رو که هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون باشه را روی جوملاتون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا ، پوشه Installation را حذف کنید

پس از انجام اینکار ، منوی جدیدی ایجاد کنید و ببینید مشکل حل شده یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

من رو هاستم یک پوشه درست کردم و جوملام رو دوباره نصب کردم یعنی دامین من شد wwww.you.com/joomla باز این ارور را در منو ها داد Menu_Item_Root فکر کنم هاست کلا خراب باشه چون این جوملا که نباید مشکلی داشته باشه دیگه یعنی زمانی که مثلا منوی اصلی و زیر مجموعه اون رو باز می کنم در قسمت عنوان نوشته Menu_Item_Root

حقیقتش من خودم اول کلی تست می کنم بعد در انجمن بررسی می کنم من هاستم از ***** هست و کلا اگه مطمن بشم هاست سالمه من دوباره جست و جو می کنم در ضمن هنگام نصب display error هم روشن بود که باید خاموش می شد یعنی قرمز شده بود

موقع نصب این گزینه ها مانند عکس روشن بود

http://8pic.ir/images/qh6qulx6iv6obveejdwd.jpg

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید تا گزینه های زیر را براتون خاموش کنند ، به احتمال قوی مشکلتون حل خواهد شد

magic_quotes_gpc
output_buffering

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...