رفتن به مطلب
rpynco

تغییر در کامپوننت rs ticket

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم سایت

بنده در وب سایتی که طراحی کردم(www.samak-sh.ir)در قسمت پرسش و پاسخ از کامپوننت rs ticket استفاده کرده ام.در صفحه کامپوننت میخواهم اسامی تیکت را به سوال تغییر دهم مثلا متن لطفا تیکت خود را ارسال کنید تبدیل شود به لطفا سوال خود را ارسال کنید.در قسمت مدیریت کامپوننت امکان این کار وجود نداشت.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در فایل های زبان مربوط به افزونه باید تغییرات رو اعمال کنید

سلام میشه توضیح بیشتر بدهید.

مثلا کجا باید برم برای تغییر فایل زبان و سپس چگونه تغییرات رو ذخیره کنم.

لینک به ارسال

با سلام

اگه کلا به این کار آشنایی ندارید و می خواهید راحت انجام بشه یکی از راههایی که خود من استفاده کردم ازش اینه که کل فایلهای سایت خودتون رو کپی کنید روی هارد کامپیوتر و کلمه مورد نظر شما که در اینجا "لطفا تیکت خود را ارسال کنید" هستش رو با استفاده از notepad++ سرچ کنید و بعد از یافتن عوضش کنید.

در ابتدا فایل ها رو در یک فولدر بریزید. بعد notepad++ رو اجرا کنید و کلید های ctrl + shift + F رو بزنید و در قسمت find what: کلمه مورد نظر رو تایپ کنید و در قسمت directory: هم آدرس فولدر فایل های سایت رو بدید.

خودش میگرده و کلمه مورد نظر رو تو فایل ها پیدا می کنه و می تونید عوضش کنید

اگر هم که آشنایی دارید باید تو فایل های زبان جوملا و خود کامپوننت دنبال کلمه مورد نظر بگردید.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

اگه کلا به این کار آشنایی ندارید و می خواهید راحت انجام بشه یکی از راههایی که خود من استفاده کردم ازش اینه که کل فایلهای سایت خودتون رو کپی کنید روی هارد کامپیوتر و کلمه مورد نظر شما که در اینجا "لطفا تیکت خود را ارسال کنید" هستش رو با استفاده از notepad++ سرچ کنید و بعد از یافتن عوضش کنید.

در ابتدا فایل ها رو در یک فولدر بریزید. بعد notepad++ رو اجرا کنید و کلید های ctrl + shift + F رو بزنید و در قسمت find what: کلمه مورد نظر رو تایپ کنید و در قسمت directory: هم آدرس فولدر فایل های سایت رو بدید.

خودش میگرده و کلمه مورد نظر رو تو فایل ها پیدا می کنه و می تونید عوضش کنید

اگر هم که آشنایی دارید باید تو فایل های زبان جوملا و خود کامپوننت دنبال کلمه مورد نظر بگردید.

موفق باشید

کل فایل های سایت رو از کجا پیدا کنم؟

لینک به ارسال

در cpanel کل فایل ها و فولدرها رو سلکت کنید و بالا سمت راست compress رو بزنید تا همگی به یک فایل زیپ تبدیل شوند. بعد فایل را دانلود کنید و روی هارد خود اکسترکت نمائید و عملیات گفته شده را انجام دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...