رفتن به مطلب
morteza_karimi

ایجاد فرم ثبت نام کاربر در جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

از دوستان کسی می توانه ماژول یا کامپوننتی معرفی کنه که قابلیت عضو گیری در سایت رو اضافه کنه. من از ماژول joom_register استفاده کردم ولی بعد از کلیک روی ثبت نام به صفحه component/user می ره که همراه با خطا است. کسی می توانه به من بگه این خطا برای چیه یا باید چیزی رو فعال کنم؟؟؟؟ در ضمن در جوملا فرم ثبت نام پیش فرض داریم یا نه؟؟ اگه داریم چطور باید فعالش کرد؟؟؟؟ (ببخشید از این همه سوال چون ما تو جوملا تازه کاریم.)

با تشکر. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

از دوستان کسی می توانه ماژول یا کامپوننتی معرفی کنه که قابلیت عضو گیری در سایت رو اضافه کنه. من از ماژول joom_register استفاده کردم ولی بعد از کلیک روی ثبت نام به صفحه component/user می ره که همراه با خطا است. کسی می توانه به من بگه این خطا برای چیه یا باید چیزی رو فعال کنم؟؟؟؟ در ضمن در جوملا فرم ثبت نام پیش فرض داریم یا نه؟؟ اگه داریم چطور باید فعالش کرد؟؟؟؟ (ببخشید از این همه سوال چون ما تو جوملا تازه کاریم.)

با تشکر. 

درود بر شما

دوست عزیز از کامپوننت های زیر می تونید استفاده کنید

کامپوننت فرم ثبت نام تکمیلی جوملا

کامپوننت ثبت نام پیشرفته جوملا

بابت سئوال :

ضمن در جوملا فرم ثبت نام پیش فرض داریم یا نه؟؟ اگه داریم چطور باید فعالش کرد؟

خدمتتون عرض کنم بله داریم ، اما درجوملا 1.5 معمولا بصورت مازول هست و از قسمت ماژولها فعال کنید

ولی بهتون پشنهاد میکنم از نسخه 2.5 یا 3 استفاده کنید چون 1.5 با اینکه امکاناتش بیشتره ولی ناچارید از 2.5 استفاده کنید چون 1.5 دیگه پشتیبانی نمیشه و ممکنه در ادامه کار به مشکل بر بخورید

ویرایش شده توسط محمدهادی حقیقی

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز از کامپوننت های زیر می تونید استفاده کنید

کامپوننت فرم ثبت نام تکمیلی جوملا

کامپوننت ثبت نام پیشرفته جوملا

بابت سئوال :

ضمن در جوملا فرم ثبت نام پیش فرض داریم یا نه؟؟ اگه داریم چطور باید فعالش کرد؟

خدمتتون عرض کنم بله داریم ، اما درجوملا 1.5 معمولا بصورت مازول هست و از قسمت ماژولها فعال کنید

ولی بهتون پشنهاد میکنم از نسخه 2.5 یا 3 استفاده کنید چون 1.5 با اینکه امکاناتش بیشتره ولی ناچارید از 2.5 استفاده کنید چون 1.5 دیگه پشتیبانی نمیشه و ممکنه در ادامه کار به مشکل بر بخورید

با تشکر از شما دوست عزیز

نام ماژول مربوط به فرم ثبت نام پیش فرض رو هم می تونید بگید یا نه؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...