رفتن به مطلب
falconeyes

مشکل در درج کد java script

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و مدیران عزیز
آقا شما هر ماژول ،پلاگین که بگید من امتحان کردم و هتی تمام گروه های کاربریم رو روی بدون صافی تنظیم کردم ولی نمیتونم کد جاوا اسکریپتی که از پرشین استت یا وبگذر میگیرم رو ثبت کنم. خواهشا بگید چیکار کنم؟ خیلی نیاز به کد آمار گیر دارم
لطفا کمک کنید
ممنون
یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به ارسال

سلام دوستان،

سر آخر با کلی سرو کله زدن برای وارد کردن کد جاوا اسکریپت به این نتیجه رضایت بخش رسیدم،

دوستان نگاه کنید مکنه اشکال از چند جا باشه:

یک: اشکال از صافی کلمات هست که در تنظیمات کلی سایته،

خودشون بصورت پیش فرض کدهای اچ تی ام ال رو تغییر میده JCE دو: از ادیتوری یا ویرایشگری هست که استفاده میکنید چون بعضی ادیتورها مثل

یا هر کامپوننت امنیتی هست که نصب میکنید چون داخل اینها هم یک نوع صافی وجود داره. RS Firewall سه: اشکال از کامپوننت امنیتی

خوب راه حل اول صافی کلمات داخل تنظیمات رو "بدون صافی "برای گروه کاربری مورد نظر بدون صافی قرار بدین بعد اگر ادیتوری نصبه اونو از قسمت پلاگین ها غیر فعالش کنید و کامپوننت امنیتی مثل ار اس فایروال رو هم از قسمت    افزونه ها    ، مدیریت افزونه ها ، مدیریت غیر فعالش کنید. تمام ، حالا براحتی کدهاتون رو وارد کنید و بعد از وارد کردن کدها و تمام شدن کارهاتون میتونید افزونه هایی رو که غیر فعال کردید رو دوباره فعال کنید.

امیدوارم مناسب بوده باشه

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...