رفتن به مطلب
sb2max

ایمیل آگاه سازی دیگر نمی آید ... کمکم کنید ....

پست های پیشنهاد شده

سلام بزرگواران ... من مدت 10 سال از جوملا 1.5.26 استفاده می کنم ، چون در این مدت سایتم اطلاعات زیادی از جمله پیامهای زیاد و بازدیدکننده گان زیادی داشت نتوانستم به جمله 2.5 و بالاتر مهاجرت کنم ، و ماندم در جوملای قدیمی ، حالا من جدیدا یک مشکل پیدا کرده ام ، از این قرار هست که من از (( کامپونیت جوملا کامنت )) لوگوی کامپونیت ضمیمه شده ، سالیان زیادی استفاده می کردم و هر پیامی می آمد همان لحظه به من خبر (مدیر سایت ) رسانی میشد و خیلی هم راضی بودم ، ولی مدتی شد اسپمهای زیادی آمد همراه پیامهای اصلی ، حالا کلا آمدن پیام های اصلی اطلاعرسانی نمی شود و فقط بعصی از اسپمها خبر داده می شو د ، برای دیدن پیامهای جدید که آمده اند باید برم داخل ادمین جوملا از آنجا ببینم پیام جدیدی هست یا نه ، ضمنا برای این کار حتی ایمیلی که داده بودم را هم عوض کردم باز نشد ... خواهشمندم بزرگواری به من کمک کنه آخه این پیامها برای من بسیار مهم هست ... لطفا کمکم کن ... منتظرم

http://www.moghanshahr.com سایتم :

post-36718-0-56075900-1400171127_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...