رفتن به مطلب
bartar

قاطی شدن سایت با تغییر اندازه صفحه نمایش

پست های پیشنهاد شده

سلام

منوی قالب jm plus که واکنش گراست و البته تغییرات زیادی درش ایجاد کردم با تغییر سایز صفحه بزرگتر از بخش های دیگر سایت می شه. یعنی از حالت ریسپانسیو خارج شده.  می تونید مشکل رو با زوم کردن مرورگر مشاهده کنید. البته اگر از مانیتورهای کوچک استفاده می کنید مشکل کاملا مشهوده!

آدرس سایت: 

http://loewewifi.ir/

باید چه کار کنم تا موقیعت منو هم ریسپانسیو بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من منظورتون از قاطی شدن سایت با تغیر اندازه متوجه نمیم قالب شما واکنشگرا و درست داره کارش انجام میده حالا مشکل شما چیست؟

لینک به ارسال

ممنون که توجه دارید.

اگر عکس زیر رو ببینید متوجه می شید که منوی اصلی ریسپانسیو نیست.

وقتی سایز صفحه بزرگ می شه (زوم می شه) یا مونیتور کوچیکتر می شه (در حالت کلی سایت رزولیشن عرض نمایشگر کم می شه) منوی اصلی از جاش بیرون می زنه

تو عکس مشهوده

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید:

51259346773254775848.png

لینک به ارسال

بله فرمایش شما کاملا درست به نظر بهتر ازکدهای آماده برای منو استفاده کنید این منو که شما ایجاد کردید برای جوملا وجوملا 2.5 به طور پیش فرض از حالت واکنشگرا برخوردار نیست وآنرا بهش اضافه میکنن شما میتونید تو سرچ بزنید با کد جی کوئری منو بسازید وبیارید توی قالبتون ازش استفاده کنید 

لینک به ارسال

بله فرمایش شما کاملا درست به نظر بهتر ازکدهای آماده برای منو استفاده کنید این منو که شما ایجاد کردید برای جوملا وجوملا 2.5 به طور پیش فرض از حالت واکنشگرا برخوردار نیست وآنرا بهش اضافه میکنن شما میتونید تو سرچ بزنید با کد جی کوئری منو بسازید وبیارید توی قالبتون ازش استفاده کنید 

کسی رو می شناسید که بتونه خاصیت واکنش گرایی رو به این منو اضافه کنه؟

چون در زمینه زمان در مضیقه هستم و اینکه این منوی اصلی خود قالبه و فکر می کنم به راحتی نشه عوضش کرد.

اگر کسی رو بشناسید که در این زمینه کمکم کنه هزینه هم می پردازم

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز من در زمینه ی واکنش گرایی تجربه ای ندارم اما می دونم که باید به صورت درصد در css وارد کنید. من نتونستم کدش رو پیدا کنم اما اگه حضور ذهن دارید یا اگه بیاین css های مربوط به منو رو ویرایش کنین احتمالا به نتیجه میرسین. در ضمن اونتور که من دیدم معمولا قالب های واکنش گرا چند حالت استاندارد دارن که مثلا در عرض 1024 از یک css در عرض 720 یک css و ... اگه بتونید در ابعادی که منو با ابعاد صفحه همخونی نداره با استفاده از وب دولوپر کد منو رو پیدا کرده و به درصد وارد کنین به احتمال زیاد مشکلتون برطرف بشه . 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...