رفتن به مطلب
m0330

مشکل در نصب جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک بسته می خواهم نصب کنم ولی مشکل دارد می شود راهنمای بفرماید 

از ان جای که من قبل از این که هاست و دامنه را برای سفارش های طراحیم بگیرم آن ها را با هاست و دامنه خودم میارم بالا که اگر مشکلی داشت متوجه شوم و قبل از هزینه کردن ان را برطرف کنم که این مشکل برام پیش امده و از شما درخواست کمک و راهنمای دارم

با تشکر

عکس ضمیمه شد

56501409901989945699.png

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" در عنوان تاپیک از اصطلاحات ممنوعه استفاده نفرمایید ! عنوان تاپیک اصلاح شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من یک بسته می خواهم نصب کنم ولی مشکل دارد می شود راهنمای بفرماید 

از ان جای که من قبل از این که هاست و دامنه را برای سفارش های طراحیم بگیرم آن ها را با هاست و دامنه خودم میارم بالا که اگر مشکلی داشت متوجه شوم و قبل از هزینه کردن ان را برطرف کنم که این مشکل برام پیش امده و از شما درخواست کمک و راهنمای دارم

با تشکر

عکس ضمیمه شد

56501409901989945699.png

درود

جوملا موقع نصب پیش نیاز های خودش رو بررسی میکنه و بعد از اینکه ببینه همه چی طبق اون ها هست اجازه میده وارد مرحله بعد بشین.

شما تو عکس دقت کنید سمت راست نوشته Recommended Settings یعنی تنظیمات پیشنهادی (که حالت اجباری داره.)] تنها چیزی که در هاست شما با پیشنیاز های جوملا یکسان نیست Display Errors هست که نمایش خطا ها هست که باد غیر فعال باشد. شما 2 راه دارید واسه برطرف کردنش:

1-به مدیر هاستتون بگید براتون Display Errors رو غیر فعال کنه.

2-جوملا را لوکال نصب کنید سپس بعد از اتمام نصب به هاستتون انتقال بدید، که در مورد آن بار ها در انجمن بحث شده است و در دایره المعارف فارسی جومینا که کتاب آن را می توانید از سایت جومینا دانلود کنید.

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

درود بر دوست گرامی ام محمد رضا فرخ سرشت  و شما

گمان می کنم که باید یک روشنگری بکنم.

ببینید  Recommended Settings یعنی تنظیمات توصیه شده اینها توصیه شده اند ولی شما ناگزیر نیستید که اینگونه سرویس دهنده خود را config کنید.

گره کار شما در per-installation check (بخش سمت چپ) یا بررسی پیش از کارگزاری (نصب) است. در گزینه دوم Magic Quotes GPC  است که باید خاموش باشد. که در سرویس دهنده شما روشن است و باید سرور به گونه ای config  شود که این گزینه خاموش باشد.

روش نخست مورد تایید است و شما باید از پشتیبان میزبان بخواهید که گزینه Magic Quotes GPC  را خاموش کند .

و در باره  Display Error چون شما می خواهید سرور را بررسی کنید پیشنهاد بنده این است که بهتر است این گزینه روشن باشد تا اگر گره‌ی در کار است هویدا شود. پس از بررسی می توانید درخواست کنید و گزینه را خاموش کنید.

روش دوم گمان نمی کنم درست باشد وشما با چالش رو به رو خواهید بود.

لینک به ارسال

درود تیرداد عزیز

حق با شماست، من اشتباه متوجه شدم. به خاطر گزینه Magic Quotes GPC  هست که باید خاموش باشد. ممنون.

من هم قبلا همین مشکل را داشتم و در این پست آقای مصطفی صفر علی راهنمایی ککردن این 2 راه وجود داره. :D

می دونم با راه دوم انگار لقمه رو دوره دهنمون می چرخونیم ولی و در آن زمان ناچار بودم اینکارو کنم، چون مدیر سرور نتونست کمکی بهم کنه.

ولی ممنون بابت اینکه اشتباه من رو اصلاح کردید.

لینک به ارسال

درود تیرداد عزیز

حق با شماست، من اشتباه متوجه شدم. به خاطر گزینه Magic Quotes GPC هست که باید خاموش باشد. ممنون.

من هم قبلا همین مشکل را داشتم و در این پست آقای مصطفی صفر علی راهنمایی ککردن این 2 راه وجود داره. :D

می دونم با راه دوم انگار لقمه رو دوره دهنمون می چرخونیم ولی و در آن زمان ناچار بودم اینکارو کنم، چون مدیر سرور نتونست کمکی بهم کنه.

ولی ممنون بابت اینکه اشتباه من رو اصلاح کردید.

دوستان پشتیبانی هاست همکاری نکرده باید چکار کنم راهی نیست که در لوکال نصب نشود این بسته خیلی سنگین است خودش به تنهای 74 مگ است و حالا اگر بخواهم بازش کنم و به هاست برگردانم چقدر وقت زمان و حجم می گیرد و این که چقدر وقت صرف اپ شدن این روی هاست فعلی شده است

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان راه حل دیگر ندارند اراعه دهند کارم مهم باید تا فردا بیارمش بالا

لینک به ارسال

با سلام

میتونید از طریق htaccess هم گزینه مذکور رو خاموش کنید ولی اینکه تا چه حد جواب بده صد در صد نیست و بستگی به میزان کانفیگ سرور داره

میتونید بسته رو به هاست جدیدتون منتقل کنید و اونجا بسته رو نصب کنید و اگر میخواهید کارتون به دانلود و آپلود نکشه ، آموزش زیر را ببینید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C.html

اگر به دنبال هاستی منطبق بر جوملا هستید ، جومینــــــا هاست رو پیشنهاد میکنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...