رفتن به مطلب
playerone

ویرایش ماژول کپی رایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم کپی رایت سایتم رو تغییر بدم میخواستم ببینم ای ماژولی که برای نمایش کپی رایت هست رو چطوری ویرایش بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ابتدا برسی کنید ایا به عنوان ماژول می باشد یا خیر

اگر که نبود باید فایل php داخل قالب رو بگردید تا ویرایشش کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

ابتدا برسی کنید ایا به عنوان ماژول می باشد یا خیر

اگر که نبود باید فایل php داخل قالب رو بگردید تا ویرایشش کنید

اقا ماژول هست چطور ویرایش بدم؟

لینک به ارسال

خب ماژول رو باز کنید و ویرایشش کنید دیگه

مشکلتون چیه؟

تو ماژول چیزی نشون نمیده که من ویرایش کنم

لینک به ارسال

سلام

آقا هر ماژول و يا هر چيزي كه تو سايت داره نمايش پيدا مي كنه رو مي تونيد اديت كنيد تا نمايش داده نشه

حالا ماژوله يا كامپوننت يا كدهاي قالب و يا هر چيز ديگه

بهتر نيست كه حداقل يك دمويي از سايت رو دوستان ببينند. حتما بهتر مي تونن راهنماييتون بكنن

اگر هم كه لوكال هستيد كه ديگه خيلي سخت ميشه

در ضمن اگر از قالب هاي آماده استفاده مي كنيد ، كپي رايت قالب تون يا توي مديريت قالب هستش و يا اينكه تو كدهاي php قالب نوشته شده

كه در اين صورت هر شركت به يه نحوي عمل مي كنه

بهتره كه يك دمو بگذاريد

موفق باشيد

لینک به ارسال

سلام

آقا هر ماژول و يا هر چيزي كه تو سايت داره نمايش پيدا مي كنه رو مي تونيد اديت كنيد تا نمايش داده نشه

حالا ماژوله يا كامپوننت يا كدهاي قالب و يا هر چيز ديگه

بهتر نيست كه حداقل يك دمويي از سايت رو دوستان ببينند. حتما بهتر مي تونن راهنماييتون بكنن

اگر هم كه لوكال هستيد كه ديگه خيلي سخت ميشه

در ضمن اگر از قالب هاي آماده استفاده مي كنيد ، كپي رايت قالب تون يا توي مديريت قالب هستش و يا اينكه تو كدهاي php قالب نوشته شده

كه در اين صورت هر شركت به يه نحوي عمل مي كنه

بهتره كه يك دمو بگذاريد

موفق باشيد

شما جون بخواین

این از لینک سایت

الن میخوام کپی رایت رو تغیر بدم اونی که دوست دارام رو بنویسم چطوری میشه؟

لینک به ارسال

با سلام

اين قالب يكي از قالب هاي سايت جومينا هست كه با فريم ورك بوت استرپ و بصورت رسپانسيو طراحي شده. ميشه گفت از تكنولوژي روز براي طراحي اين قالب بهره برده شده است. و همچنين براي موتورهاي جستجو نيز تغريبا سئو شده است و اينكه از تكنيكي استفاده شده است كه به راحتي نمي توان فهميد كه اين قالب براي جوملا طراحي شده است.

دست بچه هاي جومينا درد نكنه و خسته نباشند

براي تغيير محتواي فوتر سايت بايد در فايل هاي php قالب بگرديد و خطي )DIVي( كه در آن از كلاس span8 copyright استفاده شده است را پيدا كرده و اديت كنيد. فكر كنم كه بايد فايل index.php رو اديت كنيد. ولي باز بصورت 100% نميشه گفت كه توي اين فايله.

اما اگه اين كار سخته و فقط مي خواهيد كه اين فوتر رو برداريد مي تونيد از روش زير استفاده كنيد.

داخل فايل template.css كد زير رو به خط آخر اضافه كنيد

.span8.copyright{display:none;}

اما با استفاده از اين روش ممكنه كه ديگه تو اين موقعيت نتوانيد فوتر خودتون رو قرار بديد. بايد تست كنيد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

اين قالب يكي از قالب هاي سايت جومينا هست كه با فريم ورك بوت استرپ و بصورت رسپانسيو طراحي شده. ميشه گفت از تكنولوژي روز براي طراحي اين قالب بهره برده شده است. و همچنين براي موتورهاي جستجو نيز تغريبا سئو شده است و اينكه از تكنيكي استفاده شده است كه به راحتي نمي توان فهميد كه اين قالب براي جوملا طراحي شده است.

براي تغيير محتواي فوتر سايت بايد در فايل هاي php قالب بگرديد و خطي )DIVي( كه در آن از كلاس span8 copyright استفاده شده است را پيدا كرده و اديت كنيد. فكر كنم كه بايد فايل index.php رو اديت كنيد. ولي باز بصورت 100% نميشه گفت كه توي اين فايله.

اما اگه اين كار سخته و فقط مي خواهيد كه اين فوتر رو برداريد مي تونيد از روش زير استفاده كنيد.

داخل فايل template.css كد زير رو به خط آخر اضافه كنيد

.span8.copyright{display:none;}

اما با استفاده از اين روش ممكنه كه ديگه تو اين موقعيت نتوانيد فوتر خودتون رو قرار بديد. بايد تست كنيد.

موفق باشيد

این کارا که گفتی لازم نیست چون از یک ماژول استفاده شده برای کپی رایت میتونم مخفی یا نمایش بدم فقط نمیتونم محتوا رو عوض کنم

آخه 3 خط هم کپی رایت میشه :lol::D

لینک به ارسال

با سلام

خوب شما كه تشخيص دادي كه از يه ماژول استفاده شده فكر نمي كني كه بهتره اين ماژول رو غير فعال كني و در همون موقعيت، يه ماژول ديگه بسازي و انتشارش بدي. :mellow::excl:

لینک به ارسال

با سلام

خوب شما كه تشخيص دادي كه از يه ماژول استفاده شده فكر نمي كني كه بهتره اين ماژول رو غير فعال كني و در همون موقعيت، يه ماژول ديگه بسازي و انتشارش بدي. :mellow::excl:

اوخ اوخ ضایع شدم صدا شو در نیار

حل شد :lol:

لینک به ارسال

با سلام

ببخشید من الان یه سوالی برام پیش اومد

این قالب تا اونجایی که دانش کم ما قد میده از شرکت جوملا آرته به نام ja_mitius  و طراحان آن مربوط به جوملا آرت میشوند نه مربوط به جومینا

دوم این که فریم ورک استفاده شده در این قالب بوت استرپ نیست بلکه فریم ورک آن t3 می باشد

البته طراحان جومینایی قدرت طراحی قالب هایی گسترده تر و پیشرفته تر را دارا می باشند اما من این مطلب رو گفتم تا کسی گمراه نشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

ببخشید من الان یه سوالی برام پیش اومد

این قالب تا اونجایی که دانش کم ما قد میده از شرکت جوملا آرته به نام ja_mitius  و طراحان آن مربوط به جوملا آرت میشوند نه مربوط به جومینا

دوم این که فریم ورک استفاده شده در این قالب بوت استرپ نیست بلکه فریم ورک آن t3 می باشد

البته طراحان جومینایی قدرت طراحی قالب هایی گسترده تر و پیشرفته تر را دارا می باشند اما من این مطلب رو گفتم تا کسی گمراه نشه.

موفق باشید

با سلام

دوست خوبم آقاي منتظري، بايد خدمتتان عرض كنم كه در اينجا بنده قصد گمراه كردن كسي رو ندارم.

اين مسيرها رو ملاحظه بفرمائيد

http://www.playerone.ir/templates/ja_mitius/css/themes/blue/bootstrap-responsive.css

http://www.playerone.ir/templates/ja_mitius/css/themes/blue/bootstrap.css

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/js/bootstrap.js

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/less/bootstrap.less

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/img/bootstrap-mdo-sfmoma-01.jpg

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/img/bootstrap-mdo-sfmoma-02.jpg

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/img/bootstrap-mdo-sfmoma-03.jpg

و مسير زير

http://www.playerone.ir/plugins/system/t3/base/bootstrap/js/

كه در اين مسير فايل هاي زير

• application.js
  • bootstrap-affix.js
  • bootstrap-alert.js
  • bootstrap-button.js
  • bootstrap-carousel.js
  • bootstrap-collapse.js
  • bootstrap-dropdown.js
  • bootstrap-modal.js
  • bootstrap-popover.js
  • bootstrap-scrollspy.js
  • bootstrap-tab.js
  • bootstrap-tooltip.js
  • bootstrap-transition.js
  • bootstrap-typeahead.js
  • bootstrap.js
  • bootstrap.min.js
  • google-code-prettify/
  • jquery.js
  • tests/

قرار داره

با اين همه فايل و فولدري كه اسم bootstrap در نام فايل ها و فولدرهاي آنها به چشم مي خوره پس مي توان گفت كه فريم ورك استفاده شده مي تواند bootstrap باشد.

و همچنين نوع div نويسي قالب هم كاملا شبيه به bootstrap هستش

من با مشاهده اين موارد گفتم كه فريم ورك استفاده شده bootstrap هستش.!

در مورد ريسپانسيو بودن قالب هم فكر مي كنم كه مشكلي نبود.

در مسير فايلها يك فولدر T3 وجود داره كه مي خواد بگه در اين قالب دخيل بوده . حالا چطور !؟

اين قسمت رو بايد استادان قالب نويسي و فريم ورك بگند كه آيا ميشه در يك قالب از 2 تا فريم ورك استفاده كرد يا خير؟ و اگر اين امكان وجود داره، در صورت صلاح ديد چگونه اين امكان صورت مي پذيرد؟

در مورد صحبت دوم هم بايد خدمتتان عرض كنم كه چون من قالب هاي آماده اين شركت ها رو زياد نمي شناسم ، و با توجه به اينكه فوتر سايت نوشته شده بود گروه طراحي جومينا، و تكنيك هاي استفاده شده در طراحي قالب شبيه به تكنيك هاي جومينا بود، بنده طبق اين موارد گفتم كه گروه جومينا طراحي كرده اند.

در كل از توجه شما متشكرم

يا حق

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

لینک به ارسال

با سلام

دوست خوبم آقاي منتظري، بايد خدمتتان عرض كنم كه در اينجا بنده قصد گمراه كردن كسي رو ندارم.

اين مسيرها رو ملاحظه بفرمائيد

.

.

.

در كل از توجه شما متشكرم

يا حق

درود بر فرهاد و مهدی گرامی

یک چند جمله کوتاه هم من بگم ؟

bootstrap چیست ؟

The most popular front-end framework for developing responsive, mobile first projects on the web.

یک فریمورک برای طراحی قالب html است که برای پیاده سازی پوسته های responsive به کار میرود.

که  less و sass  برای پروسس css یه کار برده . یک سری داکیومنت و code snips برای فروم ها- تب ها - دکمه ها و ... را همراه خود دارد. که تا جای که می دانم نخستین بار twitter اون رو به کار برد

T3 چیست ؟

.he all new, modern and flexible Joomla Template Framework built with Bootstrap 3

یک فریمورک برای پوسته های جوملا که bootstrap را برای responsive بودن قالب ها به کار برده. که همراه بایک پلاگین و یک قالب روی جوملا کارگذاری میشه.

ویک سری خدمات به ما میدهد :

SEO friendly codes

Nice Gallery

Mega Menu

arrange layout

compress CSS and Js

, ...

بسیاری فریمورک های دیگه پوسته جوملا همانند wrapو helixو gantry و ... هم  bootstrap رو به کار می برن .

پاسخ به این پرسش که فریورک این سایت چیست به محل گفتگو بر می گردد و  یکسان نخواهد بود

روشنگری :

زمانی که گفتگو درباره ی پوسته جوملا باشه شاید بهتر باشه گفت فریورک این پوسته T3 هست.

شاید هم اگر گفتگو بیرون از جوملا و پیرامون HTML باشد بتوان bootstrap را فریورک خواند.

همانطور که اگر ما پیرامون کد نویسی بخواهیم گفتگو کنیم و بگوییم فریمورک فلان سایت چیست . درباره یک سایت جوملایی خواهیم گفت J Framework.

با سپاس از هر دوی شما برای کمکهای بدون چشم داشت به دوستان خودتان در جومینا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...