رفتن به مطلب
sdm65

مدیریت سایت جوملا

پست های پیشنهاد شده

میخوام یک صفحه مدیریت ایجاد کنم تا کاربری که میخوام بتونه وارد اون صفحه شه و در مطالب گالری تصویر تالار گفتگو یا خبرهام تغییر بده یا مطلب جدید بزاره راهنماییم کنین که آیا اصلن میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

خب اگر یک کاربر بسازید و بهش سطح دسترسی بدید می تونه به هر یک از کامپوننت ها دسترسی پیدا کنه یا هر بخشی که خواستید نتونه دسترسی داشته باشه

اون یک صفحه رو نفهمدیم قضیه اش چی شد؟

لینک به ارسال

با تشکر از جواب شما

یعنی اگه بخوام بعد از آپلود سایت، تغییراتی در هر کجای  سایتم بدم نیاز به تغییرات در لوکال و آپلود دوباره در هاست نباشه

فکر کردم شاید صفحه به عنوان مدیریت سایت بشه درست کرد

لینک به ارسال

با سلام

برای تغییرات در بخش مدیریت همانطور که اشاره شد با تنظیم سطح دسترسی مناسب میشه دسترسی به بخشهای مختلف رو محدود کرد

اما اینکه میفرمایید تغییرات در هر کجا ، اگر منظورتون اعمال تغییرات در فایلها هست ، برای این مورد میتونید از طریق FTP به کاربر موردنظرتون دسترسی به فایلها و پوشه های مورد نظر رو بدید یا اینکه از کامپوننت زیر استفاده کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/download-manager/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

چطوری میتونم از طریق هاستم  بر روی سایتم تغییرات ایجاد کنم بدون اینکه  نیاز به لوکال داشته باشم

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون از تغییرات ، تغییر در کدها هستش ، در کنترل پنل هر هاستی یه قسمتی هست به نام فایل منیجر که از اون قسمت میتونید به فایلها و پوشه هاتون دسترسی داشته باشید و ویرایشهای موردنظرتون رو انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نه میخوام در تمام قسمت های سایتم مثل مقالات اخبار گالری و مطالب ویژه بتونم مطلب اضافه کنم ولی فقط از طریق لوکال انجام بشه و نیاز به آپلود دوباره نباشه

لینک به ارسال

درود بر شما

مصطفی جان فکر کنم منظور ایشون اینه که در لوکال مطلب اضافه کنند ولی در سایت نمایش داده شود

دوست عزیز همچین چیزی اصلا امکانش نیست.

برای اضافه کردن مطلب یا ... باید وارد سایتی که در هاست قرار دارد شوید

لینک به ارسال

درود بر شما

از لحاظ فنی امکانش هست ;)  باید یه ایکریپت نوشته بشه که هر چند دقیقه یکبار اوکال را با هاست سینک کنه نوشتن اسکریپتش هم خیلی سخت نیست آقا محمد فکر کنم دست شما را ببوسه  ;) 

لینک به ارسال

درود بر شما

از لحاظ فنی امکانش هست ;)  باید یه ایکریپت نوشته بشه که هر چند دقیقه یکبار اوکال را با هاست سینک کنه نوشتن اسکریپتش هم خیلی سخت نیست آقا محمد فکر کنم دست شما را ببوسه  ;)

نه میخوام از طریق سایت مطلب اضافه کنم و یا هر تغییری که دلم میخواد بتونم تو سایت همچنان که روی هاست هست بدم

لینک به ارسال

با سلام

در حالت عادی ، با ایجاد یک منو از نوع ایجاد مطلب میتوانید از بخش کاربری سایت ( Frontend ) مطالبتون رو ارسال کنید و براساس سطح دسترسی که کاربر داره میتونه در هر مطلب تغییرات موردنظر مثل حذف و ویرایش و انتشار و ... را انجام بده

اما در حالتی که بخواهید در لوکال مطلب ارسال کنید و اتوماتیک روی هاست نمایش داده بشه ، همانطور که در بالا هم اشاره شد نیاز به استفاده از اسکریپت اختصاصی میباشد که باید نوشته بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...