رفتن به مطلب
rivalboy

پیدا کردن متون قالب برای ترجمه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی اساتید گرامی

بنده قصد دارم این قالب و که دموش را گذاشتم ترجمه کنم اما متاسفانه در پایین مطالب که نوشته شده click to load more awsomnes رو نتونستم فایلش و پیدا کنم.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چطور پیداش کنم؟

لینک دمو:

http://www.joomlart.com/demo/#ja_lens

در ضمن من فونت ها ی قالب و هم عوض کردم اما مشکل اینکه فقط فونت اعدادش عوض شد، با فایرباگ هم چک کردم کد همه درسته و فونت یکان و نشون میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وقت بخیر

فونت قالب خودتون رو باید به صورت آنلاین قرار بدید تا بتوانیم به شما کمک کنیم

برای تغییر آن کلمه بنده نگاهی که کردم احتمالا این کلمات در حالت جاوا ذخیره شده است چون وقتی

تصویر دیگری وجود نداشته باشد اطلاعات نوشته تغییر می کند این می تواند در فایل های اصلی و فایل جاوا قرار داشته باشد

اونجا را بررسی کنید

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

برای تغییر آن کلمه بنده نگاهی که کردم احتمالا این کلمات در حالت جاوا ذخیره شده است چون وقتی

تصویر دیگری وجود نداشته باشد اطلاعات نوشته تغییر می کند این می تواند در فایل های اصلی و فایل جاوا قرار داشته باشد

اونجا را بررسی کنید

منظور از این فایل ها که فرمودید دقیقا چیه؟کجا رو بگردم؟

ادرس سایت هم www.5nama.ir هست.فقط دمو را با فونت قرار دادم که لطف کنید و بگید مشکل فونتش چیه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فایلی جاوایی که این متن ها درش بود رو پیدا کردم.ممنون میشم کسی از دوستان در مورد فونت راهنمایی کنه

لینک به ارسال

خب ما مرحله به مرحله پیش میریم

اول میریم سراغ فونت ها: شما چندتا فونت بهش تزریق کردید؟اسم و مشخصات فونت ها به اضافه دستور font-face که میزنید رو بنویسید.

لینک به ارسال

اول از همه فونت یکان و از مجموعه فونت های معمولی خودم که داشتم و از طریق سایت http://www.fontsquirrel.com به فونت های وب تبدیل کردم که همین مشکل و داشت، گفتم شاید بخاطر فونت اصلی که بهینه برای فونت های وب نبود این مشکل پیش اومده، بعدفونت کودک بلد رو استفاده کردم که باز همین مشکل را دارد

کد هایی که استفاده کردم اینها هستند:

@font-face {
    font-family: 'b_koodakbold';
    src: url('bkoodakbold-webfont.eot');
    src: url('bkoodakbold-webfont.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
         url('bkoodakbold-webfont.woff') format('woff'),
         url('bkoodakbold-webfont.ttf') format('truetype'),
         url('bkoodakbold-webfont.svg#b_koodakbold') format('svg');
    font-weight: normal;
    font-style: normal;

}

اسم فونت هایی که اپلود کردم هم همگی bkoodakbold-webfont هست که تو دستور هم ذکر کردم

ویرایش شده توسط محسن نیازاده

لینک به ارسال

آخه شما در بعضی از قسمت های سایت نام فونت رو یکان زدید شاید همین امر تداخل توی کار سی اس اس قالب بوجود اورده.

در ضمن آدرس دهیتون به فونت مطمئنید که درسته؟ یعنی فایل های اصلی فونت کجا هستند؟ درهمون مکانی که فایل های سی اس اس هستند؟

کد زیر رو هم در فایل سی اس اس قالبتون تست کنید

web-font هم اسم فونت شماست و مسیر قبلش هم مسیر فایل سی اس اس شماست.

@font-face {
font-family: 'web-font';
src: url('../fonts/web-font.eot');
src: url('../fonts/web-font.eot?#iefix') format('embedded-opentype'), url('../fonts/web-font.woff') format('woff'), url('../fonts/web-font.ttf') format('truetype');
font-weight: normal;
font-style: normal;
}

input, button, select, textarea, #menusys_mega .megacol ul li a .menu-title
{font-family: 'web-font' !important;}
body , #menusys_mega .news-events, #menusys_mega .menu-desc, #menusys_mega .megacol ul li a .menu-title{font-family: 'web-font' !important;}

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

فونتها چه یکان به طور تنها و یا کودک و یا هر دو باهم دستورشون در فایل css باشه این مشکل هست

دستوری که شما قرار دادید رو هم در فایل قرار دادم اما قالب به کل بهم ریختش

لینک به ارسال

یا صبرکنید دیگر دوستان راهنماییتون کنند یا این که دسترسی بدید تا مشکلتون رو برطرف کنم و توی همین تاپیک مراحل رو براتون توضیح بدم تا تاپیک هم به نتیجه برسه.

لینک به ارسال

دوستان اقای منتظری هم متاسفانه بخاطر مشغله نتوانستند کمک کنند.کسی دیگر میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

ادرس دهی فونت ها ظاهرا درسته

شما نام فونت رو بدون _ قرار بدید و در فایل هم نام فونت و ادرس دهی رو ویرایش کنید مجدد تست کنید ببینید درست می شود یا خیر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...