رفتن به مطلب
nava

مشکل با قالب آرتیستر

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

قالبهای طراحی شدە با آرتیستر معمولا فقط یک موقعیت برای نشان دادن منوها را دارند. حالا من میخواهم کە هدر قالب جوری باشە کە بالاش منوها قرار بگیرند بعد هدر سایت بعدا پایین هدر یک مجموعە دیگر از منوها را نمایش دهم ولی در قالبهای آرتیستر فقط یک موقعیت برای نشان دادن مناها میشە ایجاد کرد یا در بالای هدر یا زیر آن. حالا چە جوری میشە مثل تصویر زیر منوها رو بتوان هم بالای هدر هم زیر آن همزمان نشون دادە بشە؟

ممنون میشم کمک کنید کە چە جوری باید اضافە بشە.

post-22183-0-36684600-1399042127_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله هر نرم افزاری محدودیت داره

باید دست به کار بشید و برای شروع اضافه کردن موقعیت جدید در قالب جوملا رو جستجو کنید، آموزش موجود هست

لینک به ارسال

سلام

بله هر نرم افزاری محدودیت داره

باید دست به کار بشید و برای شروع اضافه کردن موقعیت جدید در قالب جوملا رو جستجو کنید، آموزش موجود هست

مرسی دوست خوبم

من این کارو کردم ولی در فال سی اس اس بلد نیستم تعریفش کنم کە درست سر جاش باشە و اندازە دلخواه رو بهش بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به ارسال

سلام دوستان از ابتدای بحث آرتیستر رو کجا می تونم دنبال کنم می خوام کار کردن باهاش رو یاد بگیرم ممنون

لینک به ارسال

البته ارتیستر دو تا منو می ده.

یکی به قول شما بالا یا پایین هدر و یکی هم منوی چپ یا راست که خیلی قشنگ هم سفارشی می شه کرد.

Horizontal menu
Vertical Menu

البته قالب های آرتیستر کلی موقعیت بهت می ده که می شه اون منویی که می گی رو تعریف کرد

http://www.artisteer.com/media/p4/images/joomla_positions.png

اگه هم خواستی شبیه اون منوی اول بشه ، مشه از  کدهای سی اس اس منوی اصلی استفاده کرد 

لینک به ارسال

دوست من میتونی از موقعیت هایی مصل بنر 1 استفاده کنی باید یه منو جدا از منو جوملا نصب کنی بعد تو این موقعیت قرارش بدی 

با منو خود جوملا میشه اما اینو میگم که تو افزونه های منو جدا از جوملا کارت راحت تره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...