رفتن به مطلب
amir23

نصب بسته نصبی و اضافه کردن زبان فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم یک قالب رو که به صورت بسته نصبی هست بر روی هاست نصب کنم. روی این بسته نصبی زبان فارسی نصب نشده. اگر این قالب رو نصب کنم میتونم بعدا بهش زبان فارسی اضافه کنم؟ و اینکه در راست به چپ کردن قالب به مشکل میخورم؟

آدرس دموی قالب هم اینه:

http://www.themerox.com/demo/?theme=MetroRox

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب مد نظر شده با فریم ورک گانتری از شرکت راکت تم طراحی شده اگر نسخه جوملا 3 را نصب کنید قطعا راست چین هم هست

یعنی هنگام نصب در مرحله آخر قبل از حذف پوشه نصب سمت راست باتن نصب زبان instal language را بزنید و زبانهای مورد نظر خود را انتخاب کنید

بعد قالب بصورت اتوماتیک با انتخاب زبانهای مختلف راست چین و چپ چین میشه

لینک به ارسال

سلام

اکثر قالب ها رو بله میشه

در بخش افزونه ها << مدیریت زبان << نصب زبان 

زبان فارسی رو پیدا کرده و نصب کنید و اونو پیشفرض کنید 

برای راست چین شدن هم ممکنه در تنظیمات قالب نیاز به فعال کردن rtl داشته باشید

لینک به ارسال

سلام

قالب مد نظر شده با فریم ورک گانتری از شرکت راکت تم طراحی شده اگر نسخه جوملا 3 را نصب کنید قطعا راست چین هم هست

یعنی هنگام نصب در مرحله آخر قبل از حذف پوشه نصب سمت راست باتن نصب زبان instal language را بزنید و زبانهای مورد نظر خود را انتخاب کنید

بعد قالب بصورت اتوماتیک با انتخاب زبانهای مختلف راست چین و چپ چین میشه

سلام دوست عزیز

با تشکر از پاسختون. خب الان بسته نصبی روش جوملا 2.5 نصب هست نه جوملا 3 . من اگر بسته نصبی رو نصب کنم جوملای من 2.5 هست. اما تا جایی که میدونم یک وب سایت دیگه هم دارم با جوملا 2.5.5 هست که ان تو میشه زبان مورد نظر رو بعد از نصب جوملا نصب کنی( در قسمت مدیریت افزونه ها یک تب هست برای نصب زبان که زبان فارسی رو از توش انتخاب میکنی و نصب میشه) اگر با همین بسته نصبی سایت رو بسازم و همین جوملا 2.5 روش سوار باشه باز هم میشه امیدوار بود راست چین بشه؟

با تشکر فراوان.

لینک به ارسال

صرفا نصب زبان فارسی مهم نیست و کاری برات انجام نمیده باید خود قالب قابلیت rtl را داشته بشه

باید بسته را نصب کنید بعد توی خود قالب، اگر قابلیت rtl را داشته باشه، فعال کنید

احتمالا باید توی تب Advanced گزینه RTL Support را فعال کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...