رفتن به مطلب
m0330

پنل کاربری برای جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید به دوستان

من یک افزونه برای جوملا می خواهم که بتوانیم به کاربر یک نام و رمز عبور بدهیم که وقتی وارد پروفایلش می شود یک چیزی مثل کنترل پنل بهش بدهد بعد داخلش ما بتوانیم محصولی را برای فروش بزاریم اون طرف بیاد به تعدادی که می خواهد سفارش دهد قیمتش انلاین محاصبه شود بعد از طریق درگاه پرداخت کند

یک قسمت برای ارسال مدرک داشته باشد مثل یک فرم که خودمان تنظیم کنیم و قسمتی برای ضمیمه کردن فایل درنظر گرفته بشه بعد

بتواند نمایندگی بدهد

ما بتوانیم از هر فروش براش درصدی درنظر بگیرم که تو حساب کاربریش منظور گردد و طرف بتواند از هر فروش سود خود را ببیند و درخواست تسویه دهد

یک سایت نزدیک به این چیزی که می خواستم پیدا کردم ولی ان چیزی که می خواستم نبود

http://www.gnmco.ir/

اگر کسی هم چین سیستمی می شناسد و یا بتواند بنده را راهنمایی کند ممنون می شوم

با تشکر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی به درگاه هم بتوان متصلش کرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه ای برای این مورد سراغ ندارم ولی فکر کنم استفاده از اسکریپت WHMCS گزینه خوبی باشه و بسیاری از مواردی رو که اشاره کردید پوشش میده

البته اسکریپتش تجاریه و اگر شرح توصیف بیشتری ازش میخواهید داخل نت جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

افزونه ای برای این مورد سراغ ندارم ولی فکر کنم استفاده از اسکریپت WHMCS گزینه خوبی باشه و بسیاری از مواردی رو که اشاره کردید پوشش میده

البته اسکریپتش تجاریه و اگر شرح توصیف بیشتری ازش میخواهید داخل نت جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

همین حالا هم این افزونه روی سایت نصبه ولی کفاف و ان چیزی را که می خواهیم نیست  و این که باید برای بخش پروفایل جوملا یک فکری کرد چون واقعا لازم است حالا راه حل دیگری نیست که بشود این کار را کرد

لینک به ارسال

همچین افزونه ای که میخواهید مختص به این کار باشه نه نیست

اگر خیلی نیاز دارید که میتونید سفارش دهید تا بچه های افزونه نویس براتون بنویسند

شاید بشه با چند افزونه در کنار هم این کار رو انجام داد که البته درصد انجامش خیلی پایینه.

این کار هایی که میگید رو اسکریپت whmcs که آقا مصطفی معرفی کردند تقریبا بیشترشو انجام میده

ولی به نظرم اگر میخواهید یک کار تجاری انجام بدید و از این راه در آمد کسب کنید و اطمینان به کار خودتون دارید بهترین راه سفارش نوشتن افزونه است.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

همچین افزونه ای که میخواهید مختص به این کار باشه نه نیست

اگر خیلی نیاز دارید که میتونید سفارش دهید تا بچه های افزونه نویس براتون بنویسند

شاید بشه با چند افزونه در کنار هم این کار رو انجام داد که البته درصد انجامش خیلی پایینه.

این کار هایی که میگید رو اسکریپت whmcs که آقا مصطفی معرفی کردند تقریبا بیشترشو انجام میده

ولی به نظرم اگر میخواهید یک کار تجاری انجام بدید و از این راه در آمد کسب کنید و اطمینان به کار خودتون دارید بهترین راه سفارش نوشتن افزونه است.

موفق باشید.

حدودا چقدر هزینه این کار اگر بخواهیم بنویسیم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و این که تیم جوملا باید یک فکری کلی برای این موضوع کنه چون خیلی از کاربران همچین پنلی نیاز دارند البته نه مثل او چیزی که من می خواهم ولی یک هم چین چیزی جوملا نیاز دارد مخصوصا 2.5 نیم که بیشترین سایت ها با اون ساخته شده

لینک به ارسال

نمیدونم من افزونه نویس نیستم

باید با دوستان افزونه نویسی مثل آقایان تهرانی - شمسی - انگوتی و دیگر دوستان افزونه نویس که من حضور ذهن ندارم در تماس باشید.

لینک به ارسال

نمیدونم من افزونه نویس نیستم

باید با دوستان افزونه نویسی مثل آقایان تهرانی - شمسی - انگوتی و دیگر دوستان افزونه نویس که من حضور ذهن ندارم در تماس باشید.

ممنون البته بنده این دوستان را نمی شناسم اگر می شود یکی از دوستان که می تواند به بنده کمک کند به این پست هدایت بفرماید 

بعد این کار زیاد سختی نیت به قول شما چند تا افزونه را با هم ادقام کنیم درست می شود که البته کار من نیست و نیاز به برنامه نویسی دارد

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...