رفتن به مطلب
mehremood

اشکال در نصب فرم ساز RSFORM جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز:

فرم ساز RSFORM جومینا را دانلود و صب کردم در حین نصب دو اخطار به شرح زیر داد:

1- درمراحل اولیه نصب اخطار"ناتوان در ایجاد منوهای سرپرستی" و بعدش پیام "موفقیت آمیز بودن نصب"دریافت گردید

2- در قسمت پایین توضیحات وقتی بر روی ادامه نصب کلیک کردم.خطای 404افزونه یافت نشد"را دریافت کردم.

3-موقع اجرای فرم ساز RSFORM جومینا از منوی کامپوننت ها خطای"404افزونه یافت نشد" را دریافت می کنم

این اخطار درحالی رخ داده که فایلی را که دانلود کردم کامپوننت و ماژول را به همراه داشت حالا چرا موقع نصب اخطار می دهد افزونه نیست را نمی دانم چکار باید بکنم؟

در ضمن از آخرین نسخه ارائه شده جمولا توسط جومینا استفاده می کنم

با تشکر فراوان

ویرایش شده توسط mehremood

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه رو بطور کامل حذف کنید . پس از حذف بررسی کنید که در دیتابیس اثری از افزونه باقی نمونده باشه مخصوصا" در جدول menu

سپس آخرین نسخه افزونه که با نسخه جوملاتون هم سازگار باشه رو دانلود و از طریق قسمت نصب از پوشه اقدام به نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام این مشکلی که دوستمان دارند را هم من دارم

نسخه فعلی جوملای من 2.5.24 می باشد.

نسخه جدید فرم ساز را به صورت فارسی از کجا دانلود کنم ضمن اینکه من فرم ساز را از سایت جومینا دانلود کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...