رفتن به مطلب
aminweb

مشکل با افزونه FeedGator2.2.4

پست های پیشنهاد شده

با سلام من افزونه FeedGator2.2.4 را نصب کردم اما وقتی میرم تو قسمت مدیریتش ارور میده:

500 - خطایی رخ داده است.

DB function failed with error number 1054

Unknown column 'f.checked_out' in 'on clause' SQL=SELECT f.*,IF(f.sectionid = -2, 'K2 Not Installed', cc.title) AS cat_name, IF(f.sectionid = -2, 'K2 Not Installed', s.title) AS section_name, u.name AS editor FROM jos_feedgator f LEFT JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = f.catid LEFT JOIN jos_sections AS s ON s.id = f.sectionid LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = f.checked_out ORDER BY f.id , f.id LIMIT 0, 10

فکر کنم k2 میخواد اما مشکل اینجاست که اگه من k2 نصب کنم باید مجموعه ها و بخش ها را هم با k2 بسازم؟؟؟ راهنماییم کنین خیلی نیاز دارم...مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ســــــــــــــــــــلام

همون طور که حدس زدید k2 نیاز داره این کامپوننت در واقع آدرس آر اس اس رو توی قسمتی که و بخش مربوطه امپورت میکنه منتهی فقط تا قسمت اینترو رو امپورت میکنه تمامی مقالات رو نمی تونه امپورت کنه.

لینک زیر رو مشاهده نمایید اگه مشکلتون حل نشد اطلاع بدید.

لینک

لینک به ارسال

ســــــــــــــــــــلام

همون طور که حدس زدید k2 نیاز داره این کامپوننت در واقع آدرس آر اس اس رو توی قسمتی که و بخش مربوطه امپورت میکنه منتهی فقط تا قسمت اینترو رو امپورت میکنه تمامی مقالات رو نمی تونه امپورت کنه.

لینک زیر رو مشاهده نمایید اگه مشکلتون حل نشد اطلاع بدید.

لینک

دوست عزیز من این تاپیک را خوندم اما سوالم این هست که اگه k2 را نصب کردم اونوقت باید ایجاد مجموعه و بخش ها را هم با اون انجام بدم...منظورم از مجموعه و بخش های خود سایتم هستا نه فقط این کامپوننت...

لینک به ارسال

شما میخواهید از این خوراک استفاده نمایید و از کامپوننت K2 استفاده نکنید!

من دقیق نمیدونم که میشه یا نه اما با توجه به اینکه این افزونه برای k2طراحی شده چشمم آب نمیخوره که بتونی به صورت اختصاصی با هاش کار کنی. ( البته دوستان استاد شاید بتونن کمکت کنند.)

حلا چرا با خواراک های دیگه کار نمیکنی؟

لینک به ارسال

من دقیق نمیدونم که میشه یا نه اما با توجه به اینکه این افزونه برای k2طراحی شده چشمم آب نمیخوره که بتونی به صورت اختصاصی با هاش کار کنی. ( البته دوستان استاد شاید بتونن کمکت کنند.)

دنبال خوراکی میگردم که مطالب سایت را تو یه مجموعه اتوماتیک لود کنه بعد توسط ماژول دیگه اونو به نمایش در بیارم...کسی سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دنبال خوراکی میگردم که مطالب سایت را تو یه مجموعه اتوماتیک لود کنه بعد توسط ماژول دیگه اونو به نمایش در بیارم...کسی سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟

از خوارک خود جوملا استفاده کردی؟

من هنوز امتحان نکردم.

لینک به ارسال

من هنوز امتحان نکردم.

منم نه...اما فکر نکنم بشه اونیکه میخوام را راه بیندازم...میخوام مطالبی را که با خوراک لود میشه را با ماژول خبری جومینا(global news)به نمایش در بیارم...

لینک به ارسال

من هنوز امتحان نکردم.

منم نه...اما فکر نکنم بشه اونیکه میخوام را راه بیندازم...میخوام مطالبی را که با خوراک لود میشه را با ماژول خبری جومینا(global news)به نمایش در بیارم...

من با جوملا 1.6 کار میکنم البته قبلا با 1.5 کار میکردم الان ماژول خبری برای جملا 1.6 نیست که بخوام برات امتحان کنم. اما اگه ماژول خبری رو که میگی این امکان رو داشته باشه که بتونی از خوراک استفاده کرد حتما میشه از هر خوراکی استفاده کرد .

بنظر من خوراک خود جملا خوراک خوبی هست هم ساده هم مختصر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...