رفتن به مطلب
moha46

مشکل در پرداخت ماژول بانک ملت ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه اتصال بانک ملت به فروشگاه ویرچومارت را نصب کردم از لینک زیر

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-extension-bank-commerce/%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D8%B1%DA%86%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA-2-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA.html

پس از این که خرید انجام شد ، صفحه ای با متن

درحال انتقال به بانک ملت - لطفا کمي صبر کنيد ...... با تشکر از سفارش شما!

سفارش شما پردازش شد.

ظاهر می شود ، ولی به بانک ارجاع داده نمی شود ، در صورت امکان بنده را جهت رفع مشکل راهنمایی کنید سرور هم خارجی هست و پورت های لازم هم باز شده است ، ماژول های مشابه جومینانظیر زرین پل هم به درستی کار می کند ،

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من هم همین مشکل رو دارم لطفا کسانی که اطلاع دارند کمک کنند. قطعا برای این افزونه زحمت های فراوانی کشیده شده برای فارسی زبانان اما بسیاری از سوالات ومشکلات درمورد ویرچومارت وجود داره که در انجمن ها می بینیم کسی پاسخ نمی ده.

لینک به ارسال

احتمالا بخاطر نصبتون است

کامپوننت را حذف کنید، نمام کامپوننتهای دیگری که مربوط به پرداخت الکترونیک است هم پاک کنید و سپس بار دیگر کامپوننت را نصب و تست نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...