رفتن به مطلب
moradi2707

خطای 500 Internal Server Error

پست های پیشنهاد شده

سلام
دوستان نزدیک 10 روزه سایتم خیلی کم بالا میاد یعنی هر بار که وارد میشم با این خطا مواجه میشم . و تا کوکی ها رو پاک نکنم امکان ورود مجدد وجود نداره ... کدی رو هم دستکاری نکردم . ممنون میشم کمک کنید.در اولین ورود به سایت مشکلی مشاهده نمیشه ولی پس از بازدید از 5 الی 10 صفحه این خطا مشاهده میشه
متن خطا:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@pardica.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سایت اصلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آدرس های بهینه رو از مدیریت جوملا غیرفعال کنیدو تست کنید، همشون رو روی نخیر بذارید

لینک به ارسال

سلام

آدرس های بهینه رو از مدیریت جوملا غیرفعال کنیدو تست کنید، همشون رو روی نخیر بذارید

سلام

دوست عزیز تقریبا از وقتی همه را رو خیر گذاشتم دیگه خطایی مشاهده نکردم .

فقط الان اگه اینا رو خیر باشند واسه سئوی سایت خوب نیست راه کاری دارید واسه حل مشکل

لینک به ارسال

سلام

در فایل htaccess که تغییری ندادین؟ اگر تغییر دادین اون رو از یک جوملای خام جایگزین کنید

اگر مطمئن هستید با این روش مشکل حل میشه این مورد رو با هاست خود در جریان بذارید

لینک به ارسال

سلام

در فایل htaccess که تغییری ندادین؟ اگر تغییر دادین اون رو از یک جوملای خام جایگزین کنید

اگر مطمئن هستید با این روش مشکل حل میشه این مورد رو با هاست خود در جریان بذارید

بله دوست عزیز ....الان دیگه خطا نمیده...

به مدیریت هاست و سرور میزبانی اطلاع دادم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دوست عزیز

دو فایل htaccess داریم یکیشون که اولش نقطه است و بخاطر سئو تغییر داده شده یکیشون هم با پسوند txt.

فایل اول که حتما تغییر دادم ولی از اون مدت خیلی گذشته...اگه با یه فایل جوملا دیگه جایگزین کنم بیشتر سئو و کدهایی که وارد کردم از بین میره ...من سایت رو با gtmetrix بهینه کردم و خودتون هم میدونید خطاهای مربوط به سرور در جی تی متریکس از طریق اضافه کردن کدهای مخصوصی به فایل htaccess درست میشن.اما این مربوط به 2 ماه قبله

لینک به ارسال

سلام

موقعی که سئو رو فعال میکنید از فایلی که اولش نقطه داره استفاده میکنه

حدس میزنم کدهایی که داخلش اضافه کردید باعث این اتفاقات شده، حالا یا کدها اشتباه هست و یا سرور شما از اون کدها پشتیبانی نمیکنه

لینک به ارسال

سلام

موقعی که سئو رو فعال میکنید از فایلی که اولش نقطه داره استفاده میکنه

حدس میزنم کدهایی که داخلش اضافه کردید باعث این اتفاقات شده، حالا یا کدها اشتباه هست و یا سرور شما از اون کدها پشتیبانی نمیکنه

ممنون بخاطر پاسختون

ده روز میشد کسی نمیدونست چرا این خطا رو میده ..حتی پشتیبانی میزبانی هاست نیز گفت نمیشه کاریش کرد . الان به نظرتون چیکار کنم این آدرس های بهینه درست بشه خودتون میدونید تمام صفحات سایتم با ادرس های بهینه ایندکس شدن و قطعا در رتبه الکسا هم تاثیر داره. راهکاری هست بشه مشکل رو حل کرد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کدها رو حذف کردم و فایل htaccess رو هم به حالت اولیه پس از نصب برگردوندم ولی وقتی باز بهینه سازی برای موتورهای جسنجوگر رو فعال کردم همون خطا رو میده. پس اشکال از این فایل های نمی تونه باشه

لینک به ارسال

سلام

از افزونه دیگه ای برای سئو استفاده میکنید؟

اینطور که فرمودید با فعال کردن آدرس های بهینه مشکل پیش میاد، اگر از تنظیمات پیش فرض جوملا مطمئن هستید منتظر پاسخ پشتیبان هاستتون باشید

لینک به ارسال

سلام

از افزونه دیگه ای برای سئو استفاده میکنید؟

اینطور که فرمودید با فعال کردن آدرس های بهینه مشکل پیش میاد، اگر از تنظیمات پیش فرض جوملا مطمئن هستید منتظر پاسخ پشتیبان هاستتون باشید

سلام

از افزونه استفاده میکردم ولی امروز همه رو حذف کردم فک کردم شاید تقصیر اونا باشه که مشکل از اونا هم نبود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...