رفتن به مطلب
samiraaaa

آگاهی از وضعیت پرداخت رکوردهای ثبت شده در rs form در منو کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام من با استفاده از فرم ساز ار اس و فعال سازی پلاگین پرداخت انلاین زرین پال یه فرم طراحی کرده ام که باید بابت ثبت نام یه هزینه ای آنلاین از طریق درگاه پرداخت زرین پال انجام بشه

همه چی درسته و پرداخت هم انجام میشه

اما دوتا سوال دارم:

ثبت نام ها اگر پرداختش با موفقیت انجام نشه هم داده ها توی رکوردهای ثبت شده ی فرم توی بخش مدیریت جولا ثبت میشه! اما خب حداقل نشون میده که پرداخت انجام شده برای هر رکورد یا نه.

حالا سوالم اینه میشه کاری کرد که فقط درصورتی اطلاعات فرم ثبت نام بعنوان رکورد جدید توی دیتابیس مدیریت جوملا ذخیره بشه که حتما پرداخت موفق انجام شده باشه!؟ و اگه پرداخت انجام نشده باشه اطلاعات فرم ثبت نشه!؟؟

سوال دوم: من از بخش منو ها برای کاربر سایت تعریف کرده ام که بتونه رکوردهای ثبت  شده ی اون فرم رو ببینه. این اتفاق انجام میشه اما چه اونهایی که هزینه ثبت نام (مرحله پرداخت آنلاین فرم از طریق زرین پال)

رو انجام داده اند، چه اونهایی که پرداخت انجام نداده اند همه رو نشون میده!

میشه توی لیست کردن رکورد ها برای کاربر یا همون مدیر ثبت نام که دسترسی به لیست ثبت نام ها داره، وضعیت پرداختی هر ثبت نام کننده رو نشون داد!؟ چطوری؟

ممنون میشم کسی کمکم کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...