رفتن به مطلب
mohsenilloveyou

افزونه بسیار مفید سوئیچ کردن بین ادیتورهای جوملا

پست های پیشنهاد شده

این مطلبی است که 9 بهمن 89 در جومفا گذاشته بودم و الان برای جومینا هم منتشر کردم.

با سلام...

چند روز پیش با کامپوننتی (البته بیشتر شبیه ماژول است) آشنا شدم که برای مدیران سایتها بسیار سودمند است.

[JUSTIFY]بوسیله این ماژول، می توان به راحتی بین ادیتورهای مختلف، از طریق لیست کشویی(dropdone list) که در بالای قسمت مدیریت سایت ایجاد می شود، بین ویرایشگرهای جوملا مثل tinymyce - noeditor و ... سوئیچ کرد و ویرایشگر دلخواه را به راحتی یک کلیک تعیین کرد و دیگر لازم نیست به قسمت تنظیمات اصلی سایت برای اینکار مراجعه کنید.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]بیشتر از این توضیحات ندارد! هیچ کار خاص و پارامتر خاصی هم ندارد... فقط باید آنرا نصب کرد و بعد از طریق مدیریت پنجرها، در قسمت مدیریت پنجره های سایت آنرا یافت و منتشر کرد.[/JUSTIFY]امیدوارم برای شما هم مفید باشد.... برای من که اینطور بود! موفق باشید 53.gif3.gif

[JUSTIFY]نکته: به دلیل موچود نبودن امکانات(یعنی من که ندیدم) برای ضمیمه کردن فایل و تصویر مربوطه، لینک این مطلب همراه با فایلهای مرتبط در جومفا را می گذارم که امیدوارم مدیران فایلها را در همینجا ضمیمه کنند.[/JUSTIFY]نکته:

[align=CENTER]http://forum.joomfa.org/post137145.html?hilit=%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%DA%86#p137145

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز برای آپلود فایل هاتون میتونید از آپلود سنتر جومینا که در لینهاهی بالا هم نوشته شده /dl.joomina.ir / استفاده کنید .

* فایلهاتون رو آپلود کنید و اینجا قرار بدین ..

* در هنگام معرفعی سعی کنید لینک سازده رو هم قرار بدین .

* قوانین رو یک بار برای همیشه مطالعه کنید و دقت کنید که پست رو در کدام بخش ایجاد میکنید .

موفق باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• افزودن...