رفتن به مطلب
mohammad.m

مشکل در مهاجرت از جوملا 1.5 به 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیدونستم کجا باید این مشکلو بگم ولی فکر کنم بهترین جا ، همینجا باشه

.

.

دوسستان من یه سایتی دارم که هنوز روی نسخه 1.5 هستش!!! :)

تمام این مدت هم برای انتقال به نسخه 2.5 فقط یک ترس داشتم

اینکه بعد از انتقال بازدید سایتم از طریق گوگل کم بشه،چون روزانه بالای 2-3 هزارتا ورودی از گوگل دارم و اگر بعد از مهاجرت به خاطر تغییراتی که به وجود خواهد آمد گوگل اذیت کنه،این وسط خیلی ضرر میکنم!

.

.

حالا کسانی که تجربه دارند بگن که این افت بازدید خیلی زیاده؟؟؟

توجه کنید که بحث انتقال یک سایت سنگین با حدود 21000 مطلب هستش!!!

ممنون از همتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ببینید ، الان دیگه جوملا 1.5 فاقد پشتیبانی هستش و اگر به لحاظ امنیتی دچار مشکل بشید اونوقت علاوه بر بازدیدهاتون ممکنه کل سایتتون هم مختل بشه

هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت ، امنیت رو فدای بازدیدهای سایت نکنید !

مشکل بازدیدها به مرور زمان قابل حله ولی امنیت بحث مهمتری برای یک سایت به شمار میره

مورد دیگه هم اینکه در زمینه سئو ، جوملا 2.5 خیلی بهتر از جوملا 1.5 هست و با اینکار به سئوی سایتتون هم کمک میکنید

درسته که با مهاجرت لینکهاتون کمی دچار تغییرات میشه ولی به مرور زمان که لینکهاتون مجددا" ایندکس شد این مشکل نیز برطرف میشه

یه نکته دیگه هم اینکه ممکنه ادمین سرورتون تصمیم بگیره نسخه php هاست رو ارتقا بده که در اینصورت شما چه بخواهید و چه نخواهید مجبورید سایت رو ارتقا بدید یا به سراغ هاست دیگری که جوملاتون رو ساپورت کنه بروید که ممکنه اونها هم دیر یا زود همچین کاری رو انجام بدهند و باز هم برگردید سر خونه اول ، چرا که همه به دنبال امنیت هستند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ببینید ، الان دیگه جوملا 1.5 فاقد پشتیبانی هستش و اگر به لحاظ امنیتی دچار مشکل بشید اونوقت علاوه بر بازدیدهاتون ممکنه کل سایتتون هم مختل بشه

هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت ، امنیت رو فدای بازدیدهای سایت نکنید !

مشکل بازدیدها به مرور زمان قابل حله ولی امنیت بحث مهمتری برای یک سایت به شمار میره

مورد دیگه هم اینکه در زمینه سئو ، جوملا 2.5 خیلی بهتر از جوملا 1.5 هست و با اینکار به سئوی سایتتون هم کمک میکنید

درسته که با مهاجرت لینکهاتون کمی دچار تغییرات میشه ولی به مرور زمان که لینکهاتون مجددا" ایندکس شد این مشکل نیز برطرف میشه

یه نکته دیگه هم اینکه ممکنه ادمین سرورتون تصمیم بگیره نسخه php هاست رو ارتقا بده که در اینصورت شما چه بخواهید و چه نخواهید مجبورید سایت رو ارتقا بدید یا به سراغ هاست دیگری که جوملاتون رو ساپورت کنه بروید که ممکنه اونها هم دیر یا زود همچین کاری رو انجام بدهند و باز هم برگردید سر خونه اول ، چرا که همه به دنبال امنیت هستند

موفق و پیروز باشید

یا حق

این طور که من فهمیدم بعد از انتقال ، تمام پیج های ایندکس شده دوباره باید ایندکس بشن،درسته؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

بله ، دلیلش هم به خاطر تغییر در ساختار هسته جوملاست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...