رفتن به مطلب
amirnba9

سرعت کم سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند ماهی میشه که جوملا نصب کردم.

جوملا 3.2 دارم

سرعت بالا اومدن سایت نسبت به قبل خیلی خیلی خیلی کم شده...

متوجه شدم باید کش رو پاکسازی کنم.

اول اینکه : این پخش پاکسازی ذخیره ساز، یعنی چی ؟؟؟ اگه پاک کنم مطالبم پاک میشه؟ماژول؟ چی؟ چیکار میکنه؟ ماهیتش چیه؟

دوم اینکه : داخل php my admin متوجه شدم اکستنشن هایی مثل komento و چندتا دیگه که نسخه اشتباهی رو اون اولا نصب کردم  و خطا داد موقع نصب در دیتا بیس پوشه دارن. فک کنم باید پاکشون کنم. اما چون چندین بار از اول شروع کردم و الانم از سایت تقریبا رازی هستم. گفتم بپرسم تا اگه کسی میدونه کمک کنه.

سوم اینکه : اگه از دیتا بیس اطلاعات session رو پاک کنم چی میشه؟ (خودش نه، اطلاعات داخلش فقط)

اینم آدرسم : www.iranmems.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اول اینکه : این پخش پاکسازی ذخیره ساز، یعنی چی ؟؟؟ اگه پاک کنم مطالبم پاک میشه؟ماژول؟ چی؟ چیکار میکنه؟ ماهیتش چیه؟

کار این قسمت اینه که اون اطلاعاتی که در پوشه های کش جوملاتون ذخیره شده اند رو پاکسازی میکنه و با پاکسازیشون هم مشکلی برای مطالبتون پیش نمیاد

اگر میخواهید از قابلیت کش شدن استفاده نکنید میتونید اون رو در قسمت تنظیمات کلی غیرفعال کنید

دوم اینکه : داخل php my admin متوجه شدم اکستنشن هایی مثل komento و چندتا دیگه که نسخه اشتباهی رو اون اولا نصب کردم  و خطا داد موقع نصب در دیتا بیس پوشه دارن. فک کنم باید پاکشون کنم. اما چون چندین بار از اول شروع کردم و الانم از سایت تقریبا رازی هستم. گفتم بپرسم تا اگه کسی میدونه کمک کنه

اگر در قسمت مدیریت افزونه ها ثبت شده اند ابتدا از اونجا افزونه رو حذف کنید و سپس بررسی کنید که آثاری از افزونه روی هاست و دیتابیستون باقی نمونده باشه و بعد از آن میتونید نسخه سازگار با افزونه هاتون رو نصب کنید . بهتره قبلش یک بک آپ تهیه کنید که یه وقت دچار مشکل نشید !

سوم اینکه : اگه از دیتا بیس اطلاعات session رو پاک کنم چی میشه؟ (خودش نه، اطلاعات داخلش فقط)

مشکلی پیش نمیاد . فقط اگر وارد مدیریت جوملا شده باشید و اینکار رو انجام بدید اونوقت نیاز دارید که مجدد لاگین کنید . پس بهتره زمانی Empty کنید که از مدیریت جوملا خارج شده باشید

البته کم شدن سرعت سایت میتونه از عوامل متعددی ناشی بشه که میبایست با آزمون و خطا مشکل رو بررسی کنید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با سلام

کار این قسمت اینه که اون اطلاعاتی که در پوشه های کش جوملاتون ذخیره شده اند رو پاکسازی میکنه و با پاکسازیشون هم مشکلی برای مطالبتون پیش نمیاد

اگر میخواهید از قابلیت کش شدن استفاده نکنید میتونید اون رو در قسمت تنظیمات کلی غیرفعال کنید

اگر در قسمت مدیریت افزونه ها ثبت شده اند ابتدا از اونجا افزونه رو حذف کنید و سپس بررسی کنید که آثاری از افزونه روی هاست و دیتابیستون باقی نمونده باشه و بعد از آن میتونید نسخه سازگار با افزونه هاتون رو نصب کنید . بهتره قبلش یک بک آپ تهیه کنید که یه وقت دچار مشکل نشید !

مشکلی پیش نمیاد . فقط اگر وارد مدیریت جوملا شده باشید و اینکار رو انجام بدید اونوقت نیاز دارید که مجدد لاگین کنید . پس بهتره زمانی Empty کنید که از مدیریت جوملا خارج شده باشید

البته کم شدن سرعت سایت میتونه از عوامل متعددی ناشی بشه که میبایست با آزمون و خطا مشکل رو بررسی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون.

سرعت لود 237 ثانیه بود. الان بین 45 تا 80 ثانیه...

بازم خیلی زیاده، اوایل روی 15ثانیه تا 25 ثانیه بود.

error.php میتونه کمک کنه؟

پیغام عدم تشخیص هویت gmail میداد، پلاگینش رو غیر فعال کردم... اما تغییر نکرد!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...