رفتن به مطلب
styx

باز کردن سایت خارجی در داخل سایت با نوار ابزار

پست های پیشنهاد شده

سلام
من دنبال افزونه ای میگردم که مانند سایت زیر وقتی از یک سایت خارجی لینکی رو در داخل سایت قرار میدیم , یک نوار ابزار سایت خودمون رو پایین یا بالای سایت نمایش بده.
کلیپ زیبای عطر گل محمدی | فرهنگ نیوز
اینفوگراف/50اظهار نظر جهانی درباره ایران در سال  | فرهنگ نیوز

من سایت های فارسی و خارجی و  Home - Joomla! Extensions Directory را هم نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

البته یک پلاگینی رو پیدا کردم که به هر لینک خارجی که در مطلب استفاده میشه آدرس زیر رو اضافه میکنه و در اون آدرس لینک خارجی را با یک نوار ابزار از سایت خودمون نشون میده ولی در مورد لینک های مربوط به کامپوننت com_weblinks این عمل را انجام نمیدهد

http://xxxxxxx.xxx/plugins/content/external_links/external_links/frameset.php?url=

تنها فکری که به ذهنم رسید اینه که آدرس بالا رو به لینک هایی که در کامپوننت وب لینک خود جوملا قرار داره اضافه کنیم.در این صورت سایت خارجی رو با نوار ابزار نشون میده.
افزودن دستی آدرس بالا برای هر لینک زمانبره.در نتیجه باید کامپوننت com_weblinks رو ویرایش کنیم و کاری کنیم که آدرس بالا را به صورت خودکار به اول لینک خارجی اضافه کنه.
متاسفانه اونم من بلد نیستم.

کسی میتونه یا افزونه مناسب معرفی کنه  یا اینکه کامپوننت com_weblinks  خود جوملا رو ویرایش کنه.

با تشکر

pgl_external_links.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

فکر نمیکنم افزونه ای استفاده کرده باشه

سورس صفحه رو که ببینید متوجه میشید اگر آشنایی داشته باشبد

من فکر میکنم یک iframe تعریف کرده

و یک موقعیت به نام مثلا bot یا هر چیز دیگه تعریف کرده و موقیتش رو در انتهای صفحه فیکس کرده باشه

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

فکر نمیکنم افزونه ای استفاده کرده باشه

سورس صفحه رو که ببینید متوجه میشید اگر آشنایی داشته باشبد

من فکر میکنم یک iframe تعریف کرده

و یک موقعیت به نام مثلا bot یا هر چیز دیگه تعریف کرده و موقیتش رو در انتهای صفحه فیکس کرده باشه

با تشکر

ممنون از پاسختون

سایت فرهنگ نیوز رو به عنوان مثال ذکر کردم.

ظاهرا که فرهنگ نیوز بر پایه جوملا ساخته نشده.

متاسفانه هیچ سایت جوملایی رو ندیدم که از این روش برای لینک دادن استفاده کرده باشه.

همون طور که در پست اول هم گفتم راحت ترین روش اینه که کامپوننت وب لینک خود جوملا را طوری ویرایش کنیم که آدرس مذکور را در ابتدای هر لینک قرار بده که اونم من بلد نیستم!!!!

منتظر پاسخ سایر دوستان نیز هستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...