رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان

هنگام نصب جوملا  2.5 و 3.2 روی سرور اشتراکی با کنترل پنل دایرکت ادمین  وقتی که در مرحله سوم (تصویرpost-39866-0-20448300-1394900853_thumb.p.) بر روی دکمه نصب کلیک می کنم (تصویرpost-39866-0-79805800-1394900811_thumb.p2) شروع به نصب جوملا میکنه اما بعد از چند دقیقه همان صفحه مرحله سوم رو نشون میده بدون اینکه پیغام خطایی بده تمام تنظیمات مطابق تنظیمات پیشنهادی  جوملا است تصویرpost-39866-0-26262200-1394900783_thumb.p config

ولی هر دو نسخه 2.5 و 3.2 بدون هیچگونه مشکلی بر روی localhostخودم نصب میشه

چطوری میتونم بفهمم مشکلش چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هنگام نصب جوملا  2.5 و 3.2 روی سرور اشتراکی با کنترل پنل دایرکت ادمین  وقتی که در مرحله سوم (تصویرattachicon.gif3.png.) بر روی دکمه نصب کلیک می کنم (تصویرattachicon.gif2.png2) شروع به نصب جوملا میکنه اما بعد از چند دقیقه همان صفحه مرحله سوم رو نشون میده بدون اینکه پیغام خطایی بده تمام تنظیمات مطابق تنظیمات پیشنهادی  جوملا است تصویرattachicon.gifconfig.png config

بنظرم مشکل از فایل جوملایی هست که آپلود نمودید!!!

من چند بار به این نوع مشکل خوردم که اغلب یا قالبی که میخواستم نصب آسان نماییم مشکل داشت یا در هنگام آپلود مشکلی پیش امده و فایل تمام و کمال بارگذاری نشده بود!!

در کل من اگر جای شما بود یکبار دیگه فایلم رو بارگذاری و اقدام به نصب مینمودم و یا اگر درست نشد یک قالب دیگه رو امتحان کنید!!

این نظر و تجربه من در نصب جوملا بود!!

تشکر!!

:)

لینک به ارسال

بنظرم مشکل از فایل جوملایی هست که آپلود نمودید!!!

من چند بار به این نوع مشکل خوردم که اغلب یا قالبی که میخواستم نصب آسان نماییم مشکل داشت یا در هنگام آپلود مشکلی پیش امده و فایل تمام و کمال بارگذاری نشده بود!!

در کل من اگر جای شما بود یکبار دیگه فایلم رو بارگذاری و اقدام به نصب مینمودم و یا اگر درست نشد یک قالب دیگه رو امتحان کنید!!

این نظر و تجربه من در نصب جوملا بود!!

تشکر!!

آخه من چند بار پکیج کامل zip شده رو آپلود کردم روی دو تا دومین مختلف امتحان کردم ، آخرین بار هم همین امروز از سایت خود جوملا هر دو نسخه رو دانلود کردم و تمام فایل های قبلی رو پاک کردم و دیتابیس جدید ساختم ولی مشکل حل نشد ، روی همین سرور  چند هفته پیش  به همین مشکل برخوردم ولی با عوض کردن نوع جوملا قابل نصب به نمونه آزمایشی مشکل حل شد ولی امروز هیچ کدوم نصب نمیشه

لینک به ارسال

آخه من چند بار پکیج کامل zip شده رو آپلود کردم روی دو تا دومین مختلف امتحان کردم ، آخرین بار هم همین امروز از سایت خود جوملا هر دو نسخه رو دانلود کردم و تمام فایل های قبلی رو پاک کردم و دیتابیس جدید ساختم ولی مشکل حل نشد ، روی همین سرور  چند هفته پیش  به همین مشکل برخوردم ولی با عوض کردن نوع جوملا قابل نصب به نمونه آزمایشی مشکل حل شد ولی امروز هیچ کدوم نصب نمیشه

از دوستات کسی هست برات فایلش رو آپلود و نصب کنه!!!

از این بابت میگم چون یکبار من یک قالب را نتونستم نصب کنم (نتونستم که نه، نصب شد قالب ولی یکسری از قابلیت هاش از بین رفت)تقریبا مشکلی شبیه به شما و به رفیقم گفتم فایل رو خودش آپلود و نصب کرد،اون که نصب کرد ویژگی های قالب حفظ شد!!(دلیلشم من نمیدونم ،دوستان و اساتیدی که در سایت جومینا فعال هستن حتی دلیل این اتفاقات رو میدونن ولی من تجربه هایی که برام پیش آمده را در اختیارتون قرار میدم)

بنظرم اگر میتونی بده به دوستانت کار آپلود و نصبش رو بزنن یا خودتون از سیستم دیگه ای اقدام کنید شاید فرجی شد!!!

با تشکر!!

لینک به ارسال

هنگام نصب جوملا  2.5 و 3.2 روی سرور اشتراکی با کنترل پنل دایرکت ادمین  وقتی که در مرحله سوم (تصویرattachicon.gif3.png.) بر روی دکمه نصب کلیک می کنم (تصویرattachicon.gif2.png2) شروع به نصب جوملا میکنه اما بعد از چند دقیقه همان صفحه مرحله سوم رو نشون میده بدون اینکه پیغام خطایی بده تمام تنظیمات مطابق تنظیمات پیشنهادی  جوملا است تصویرattachicon.gifconfig.png config

با سلام

نسخه PHP و MySQL هاستتون چند میباشد ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...