رفتن به مطلب
kiyan_sad

نحوه اضافه کردن فونت به قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان درخواست یه کمک و راهنمایی از شما داشتم
اول اینکه من دارم یک قالب انگلیسی رو فارسی میکنم از شرکت اسمارت ادنز من میخوام فونت فارسی به این قالب اضافه کنم وبرای این کار مراحل زیر رو انجام دادم:

اول اینکه یک فولدر به نام فونت اضافه کردم بعدش فونت هامو ریختم داخل فولدر سپس داخل فولدر یک فایل سی اس اس اضافه کردم تا تغییرات رو اینجا اعمال کنم و نیاز نباشه فایل های سی اس اس دیگر رو تغغیر داد 
حالا مشکل من اینه که چطور این فولدر و فایل رو به قالب بشناسونم فونت ها رو از روی این قایل سی اس اس بخونه

باید چطور این فایل و فولدر رو ببشناسونم تو فایل اندکس هم اعمال کردم نشد و templatedetails هم اضافه کردم باز هم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید.........

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بعد از نصب قالب نمیشه

شما باید ابتدا فونت ها رو اضافه کنید در فایل xml هم معرفی کنید بعد قالب رو نصب کنید تا تو دیتابیس ثبت بشه

لینک به ارسال

با سلام

یعنی هیچ راهی نداره که از فونت فارسی در قالب های اسمارت اد آنز استفاده کرد؟!

حقیقتش یه پلاگین ارس جوملا طراحی کرده لیکن خود من هم درست متوجه نشدم که چطوری باید ازش استفاده کنم اینم لینکش:

افزونه افزودن فونت های فارسی به جوملا

http://www.arasjoomla.ir/joomla-extensions/joomla-plugins/conten-plugins/33-add-custom-font-on-joomla-templates.html#%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87

موفق باشید

تجربیاتتون رو هم به صورت شفاف برای دوستان بگذارید که همه با هم استفاده کنیم

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...