رفتن به مطلب
moalemshop

مشکل نصب ویرچومارت2(جومینا)در جوملا 1.5.26

پست های پیشنهاد شده

سلام بر اساتید گرامی من ویرچومارت 2 را از همین سایت دانلود کردم و با موفقیت هم روی جوملا 1.5.26نصب کردم ولی الان بخش مدیریت سایت را دارم ولی خود سایت بالا نمی آد و چیزی نشون نمی ده .www.moalemshop.com

ممنون میشم اگه  راهنمایی بفرمائید.

واقعیتشدلیل اینکه ویرچومات 1.1.3 را حذف کردم این بود که قیمت بالای هفت رقم را درست نشون نمی دادوبالای هفت رقمو 10000000ریال ثبت می کنه.ممنون میشم برای این مشکل هم راه حل ارائه بدید.ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر اساتید گرامی من ویرچومارت 2 را از همین سایت دانلود کردم و با موفقیت هم روی جوملا 1.5.26نصب کردم ولی الان بخش مدیریت سایت را دارم ولی خود سایت بالا نمی آد و چیزی نشون نمی ده .www.moalemshop.com

ممنون میشم اگه  راهنمایی بفرمائید.

واقعیتشدلیل اینکه ویرچومات 1.1.3 را حذف کردم این بود که قیمت بالای هفت رقم را درست نشون نمی دادوبالای هفت رقمو 10000000ریال ثبت می کنه.ممنون میشم برای این مشکل هم راه حل ارائه بدید.ممنون

آیا افزونه ی جدیدی نصب کرده اید؟ ویا تغیراتی درافزونه ها وتنظیمات کلی انجام داده اید؟

لینک به ارسال

آیا افزونه ی جدیدی نصب کرده اید؟ ویا تغیراتی درافزونه ها وتنظیمات کلی انجام داده اید؟

سلام بر شما،خیر هیچ افزونه ای بعد از نصب ویرچومارت نصب نکرده ام ممنون میشم اگه مشکل بنده را حل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...