رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درقسمت 

مدیریت الحاقات : اخطارها

خطای زیررا نشان می دهد:

پوشه موقت تنظیم نشده

پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب الحاقات هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب الحاق عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما 

خوب! کجای این پیام نا آشنا و شگفت آور (عجیب) است. همه چیز را که خودش روشن گفته است.

به بخش ساماندهی (تنظیمات) جوملا بروید و سپس به سربرگ (tab) سرور بروید و نشانی "پوشه موقت" را بررسی کنید.

هرآینه دوست گرامی من شما می توانید پرونده configuration.php را که در ریشه جوملا هست باز کنید و نشانی tmp  را بررسی نمایید

لینک به ارسال

درود بر شما 

خوب! کجای این پیام نا آشنا و شگفت آور (عجیب) است. همه چیز را که خودش روشن گفته است.

به بخش ساماندهی (تنظیمات) جوملا بروید و سپس به سربرگ (tab) سرور بروید و نشانی "پوشه موقت" را بررسی کنید.

هرآینه دوست گرامی من شما می توانید پرونده configuration.php را که در ریشه جوملا هست باز کنید و نشانی tmp  را بررسی نمایید

به جای که شماگفتیدرفتم تومسیرپوشه موقت نوشه/ home/*******/public_html/tmp

ستاره هارو من گذاشتم ستاره ها دامنه منه.

لینک به ارسال

به جای که شماگفتیدرفتم تومسیرپوشه موقت نوشه/ home/*******/public_html/tmp

ستاره هارو من گذاشتم ستاره ها دامنه منه.

با به کار گیری file manager یا ftp بررسی کنید که این پوشه در این مسیر هست یا نه . و سپس روادید دسترسی به این پوشه را بررسی کنید که قابل نوشتن باشد

لینک به ارسال

با به کار گیری file manager یا ftp بررسی کنید که این پوشه در این مسیر هست یا نه . و سپس روادید دسترسی به این پوشه را بررسی کنید که قابل نوشتن باشد

من هاست برسی کردم پوشه tmpاونجاست ولی رویداد دسترسی روبلدنیستم چک کنم؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من هاست برسی کردم پوشه tmpاونجاست ولی رویداد دسترسی روبلدنیستم چک کنم؟

همان permission  پوشه است که روی 775 بگذارید.

یک پرسش . آیا شما برای کارگذاری (نصب) افزونه های با چالش رو به رو هستید ؟ یا این کار به درستی انجام می شود ؟ . اگر درست کار می کند.

این پیام چندان اثر گذار نیست.

ویرایش شده توسط تیرداد
افزودن پرسش

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

همان permission  پوشه است که روی 775 بگذارید.

یک پرسش . آیا شما برای کارگذاری (نصب) افزونه های با چالش رو به رو هستید ؟ یا این کار به درستی انجام می شود ؟ . اگر درست کار می کند. این پیام چندان مهم نیست.

نخیردرنصب افزونه ها مشکلی ندارم

ویرایش شده توسط میرحمیدموسوی

لینک به ارسال

نخیردرنصب افزونه ها مشکلی ندارم

زبان سایت را روی انگلیسی بگذارید، سپس پیام را اینجا بگذارید، من جستجو می کنم اگر پاسخی درخور یافتم اینجا می نویسم.

لینک به ارسال

زبان سایت را روی انگلیسی بگذارید، سپس پیام را اینجا بگذارید، من جستجو می کنم اگر پاسخی درخور یافتم اینجا می نویسم.

The PHP temporary directory is the directory that PHP uses to store an uploaded file before Joomla! can access this file. Whilst the directory not being set isn't always a problem, if you are having issues with manifest files not being detected or uploaded files not being detected, setting this in your php.ini file might fix the issue.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...