رفتن به مطلب
skmr

اين چه پيامي است؟

پست های پیشنهاد شده

امروز صبح كه مي خواستم وارد پنل شوم ناگهان با چنين پيامي روبرو شدم، چرا سايتم اين طوري شده است؟

Not Found

The requested URL /administrator/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.26 (Unix) mod_ssl/2.2.26 OpenSSL/1.0.0-fips DAV/2 Server at www.e-nab.ir Port 80

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خودتون تغییراتی ندادید که این مشکل پیش بیاد؟

پوشه administrator و فایل index.php را بررسی نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

با مسئول سرور تماس گرفتم و به من گفت : "به علت مصرف حدود 100 مگابایت بیشتر از حد استاندارد سرویس شما معلق شده

من سرویس را باز کردم تا فایل های اضافی را حذف کنید یا سرویس میزبانی وب خود را ارتقا بدید."

ولي من هاستم 500 مگ است، بر فرض كه بيش از 100 تاي آن را مصرف كرده باشم ، ديگر چرا سايتم بايد چنين وضعيتي پيدا كند؟

آيا ادعاي مسئول سرور درست است و بايد علاوه بر 500 تاي قبلي باز حجم هاست را ارتقا بدهم؟

لینک به ارسال

با مسئول سرور تماس گرفتم و به من گفت : "به علت مصرف حدود 100 مگابایت بیشتر از حد استاندارد سرویس شما معلق شده

من سرویس را باز کردم تا فایل های اضافی را حذف کنید یا سرویس میزبانی وب خود را ارتقا بدید."

ولي من هاستم 500 مگ است، بر فرض كه بيش از 100 تاي آن را مصرف كرده باشم ، ديگر چرا سايتم بايد چنين وضعيتي پيدا كند؟

آيا ادعاي مسئول سرور درست است و بايد علاوه بر 500 تاي قبلي باز حجم هاست را ارتقا بدهم؟

گمان می کنم پشتیبان سرور فردیدشان (منظورشان) این بوده که شما 100 مگابایت افزون بر 500 مگابایت را پر کرده اید به گفته ای دیگر شما 600 مگابایت از گنجایش هاست را پر کردید.

که ناگزیر یا باید service را بالاببرید یا پرونده های افزون را پاک کنید.

لینک به ارسال

ولي من سايتم را تازه راه انداخته ام و هنوز كمتر از 10 تا پست ايجاد كرده ام و فضاي هاستم خيلي گنجايش دارد.

لینک به ارسال

در کنترل پنل هاست. یک بخش هست که با جزئیات نشان میدهد چگونه گنجایش هاست پر شده است. در آن بش بررسی کنید که کدام بخش ها فضای زیادی را پر کرده اند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...