رفتن به مطلب
bardiajoon

پیغام خطا هنگام بازکردن صفحات داخلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت مهندسین خوب و گرامی

من یک قالب نصب کردم و همه چیز درست بود ولی چند تا از منوها و مجموعه های پیشفرض جوملا که غیرفعال بودن و هیچ جای سایت نقشی نداشتن رو حذف کردم

حالا منو ها رو روی مطالب و مجموعه های دلخواهم ست کردم و قرار دادم

ولی با این پیام مواجه میشم که البته تصویرشو براتون قرار دادم

ممنون یمشم از تجربه خودتون در اختیارم بگذارید

ایشالا جبران کنم

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@pdkie.masjednet.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

post-28503-0-03354200-1394144871_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این خطا همون خطا 500 هستش و راجع به اون زیاد بحث شده . بهتر بود قبل از ارسال تاپیک ، کمی سرچ میکردید

به هر حال ، با قالب پیشفرض جوملا هم تست کنید . کش جوملاتون رو هم پاکسازی کنید . اگر در فایل htaccess. تغییری دادید از پیشفرض آن در بسته خام جوملا استفاده کنید . تنظیمات سئو را غیرفعال کنید . از ادمین سرورتون بپرسید که آیا تغییری در سرور لحاظ کرده اند یا خیر . افزونه هاتون رو هم یکی یکی غیرفعال و تست کنید

اگر تغییرات از سمت سرور باشه ، کمی صبور باشید برطرف میشه در غیر اینصورت باید با آزمون و خطا دنبال حل مشکل باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...