رفتن به مطلب
alireza007

بسته 4 فروشگاهی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام به انجمن خوب جومینا

به دلیل اینکه مدیران با قراردادن فروشگاه های قبلی مخالفت کردند

یک فروشگاه جوملا پیدا کردم که خود سایت سازنده برای دانلود گذاشته بود

من هم در انجمن آن عضو شدم و دانلودش کردم :cool: حالا با یک خبر خوش برای اونهایی که دوست دارن فروشگاه

داشته باشند .من این فروشگاه آنلاین رو فارسیش کردم و کامپوننت ویرچومارکت 1.3 را روی اون نصب کردم.:D

کلیه محیط مدیریت و محیط سایت فارسی هستش.این مجموعه رو هدیه میکنم به دوستداران جومینا.

به دلیل اینکه یک پروژه انیمیشن دارم آماده میکنم وقت نکردم که کار فارسی کردن ماژولها و چندتا ریزه کاری دیگه

رو تمام کنم و ممکنه تا دوسه روزدیگه بقیه کارش رو انجام بدم.اما این فروشگاه آماده کارهستش و میتونید همین

امروز نصبش کنید و فروشگاهتون رو افتتاحش کنید.سعی کنید با فایرفاکس مدیریتش رو کنترل کنید چون در بعضی جا ها

اینترنت اکسپلورر مشکل داره. من این کار رو کردم تا یه کم انجمن از بیحالی در بیاد .امیدوارم که راضی باشید.

در ضمن ماژولهایی در این بسته نصبی هست که کارایی جالبی داره و میتونید برای کارهاتون ازش الگو بگیرید.

دموی آنلاین فروشگاه فارسی جوملایی

از مدیران خوب جومینا درخواست دارم که اگه اجازه میدن برای دانلود بگذارمش

منتظر جوابتون هستم:thankyou:

اگر جواب مدیرا مثبت باشه ساعت 9 صبح روز چهار شنبه لینک دانلودش رو میگذارم براتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از لطف شما متشكرم

اين بسته بزرگترين مشكلش اين است كه قالب اون تجاري است!

مشكل ديگر اينكه بهينه نشده(براي زبان فارسي)!

به همون دليل اول قابل انتشار نيست چون وارز محسوب ميشه !

لینک به ارسال

ايا شما از همان لينك دانلود كرديد!

در اون صفحه من لينك دانلودي نديدم ولي بعد از پست اول شما تست كردم و براي دانلود بايد عضو كلوپ باشيد البته من عضو رايگان هستم ولي براي دانلود بايد عضويت ويژه بخريد.

لینک به ارسال

سلام

مدیران اگر واقعا وارز نیست اجازه بدید تا ایشون بزارن برای دانلود تا ما هم استفاده کنیم

ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...