رفتن به مطلب
jafar007

اعمال سطح دسترسی برای مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو جوملا چطوری میشه سطح دسترسی داد که کاربر های عادی نتونن یه مطلب رو ببینن.

تو قسمت سطح دسترسی ها فقط ویرایش و حذف و این جور چیزهارو داره گزینه نمایش رو نداره که بخوام غیر مجازش کنم.

کسی ماژولی سراغ نداره که بشه سطح دسترسی به این سبک به مطالب یا مجموعه ها داد؟

البته میخوام طوری باشه که تو صفحه اول که اخرین اخبار رو گذاشتم اونجا بتونه ببینه ولی وقتی روش کلیک میکنه و میخواد بره ادامه مطلب رو ببینه به صفحه ثبت نام بره.

این پلاگین رو نصب کردم ولی چطوری کار میکنه ؟

سطح دسترسی برای مطالب جوملا

وقتی سطح دسترسی رو روی ثبت نام شده قرار میدم مطلب رو نشون نمیده کلا ولی میخوام مقدمه مطلب رو نشون بده تو لیست

من از گلوبال نیوز استفاده میکنم برای اخرین اخبار میخوام تو گلوبال نیوز نشون بده ولی وقتی زد ادامه مطلب نتونه ببینه و بره تو صفحه عضویت

اون پلاگینی که بالا لینکشو گذاشتم تو توضیحاتش نوشته این کارو میکنه ولی وقتی نصبش کردم هیچ اتفاقی نیوفتاده فعالشم کردم . چیکارش باید بکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای اینکار کافیست که ، سطح دسترسی مطلب را روی ثبت نام شده قرار بدید سپس اگر میخواهید برای مطالب خاصی ادامه مطلب نمایش داده نشه کافیست در تنظیمات همون مطلب گزینه "نمایش لینک های مخصوص اعضاء" را روی بلی قرار بدید و در تنظیمات منویی که مطلب در آن قرار دارد نیز همین گزینه را روی "استفاده از تنظیمات مطلب" قرار بدید

و اگر میخواهید روی همه مطالب این کار رو انجام بدید پس از تعیین دسترسی مطلب بر روی ثبت نام شده گزینه "نمایش لینک های مخصوص اعضاء" روی همون پیشفرض که استفاده از تنظیمات سراسری هست باشه و مطلب رو ذخیره کنید و در مدیریت مطالب از بالا دکمه تنظیمات رو بزنید و در اولین سربرگ ، گزینه "نمایش لینک های مخصوص اعضاء" را روی بلی قرار بدید

بدین ترتیب مطالب دارای دسترسی ثبت نام شده هستند اما فقط متن مقدمه نمایش داده میشه و کاربر برای مشاهده ادامه مطلب ملزم به ثبت نام یا ورود به سایت میباشد

در مورد گلوبال نیوز هم همینکار جواب میده منتهی در گلوبال نیوز وقتی روی ادامه مطلب کلیک بشه بعد از رفرش شدن صفحه در قسمت کانتنت قالب ، متن مقدمه نمایش داده میشه و اونجا اعلام میکنه که کاربر میبایست به سایت ورود یا ثبت نام کند

در ضمن اون افزونه ای هم که از سایت جومینــــــا دانلود و نصب کردید با جوملا 1.5 سازگاره

در هر صورت نیازی به افزونه نیست و همین موارد کارتون رو راه میندازه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام چنین چیزی وجود داره و منم مدت زیادی بود که دنبالش بودم که بالاخره پیداش کردم و با یکسری تغییرات تونستم اون چیز دلخواهی که مد نظرم هست رو بدست بیارم

البته نمیدونم این همون چیزی باشه که شما هم میخوایید به زودی در جومینا منتظرش میکنم

سایت منو ببینید بعد به قسمت دانلود نرم افزارهای مفید که در وسط صفحه هستش سری بزنید تا متوجه بشید چی میگم

در صورت مورد قبول واقع شدن این افزونه کاربردی از طرف مدیران سایت درخواست دارم تا این افزونه در سایت جومینا منتشر بشه

با تشکر

ویرایش شده توسط mk21

لینک به ارسال

در مورد گلوبال نیوز هم همینکار جواب میده منتهی در گلوبال نیوز وقتی روی ادامه مطلب کلیک بشه بعد از رفرش شدن صفحه در قسمت کانتنت قالب ، متن مقدمه نمایش داده میشه و اونجا اعلام میکنه که کاربر میبایست به سایت ورود یا ثبت نام کند

واقعا ممنون از راهنماییتون کلی دنبالش میگشتم پیدا نمی کردم

فقط هنوز با ماژول گلوبال مشکل دارم وقتی دسترسی رو روی ثبت نام شده میزارم تو گلوبال نیوز نشون نمیده

صفحه ای هم که گلوبال نیوز توش هست از نوع مطالب ویژه هاست که اون گزینه ای که گفتین رو تنظیم کردم ولی باز نشون نمیده

همون صفحرو گذاشتم روی بلاگ مچموعه همون طوری که میخوام نشون میده ولی بازم گلوبال نیوز اون مطلب رو حذف میکنه و نشون نمیده .

جناب mk21 سایتتون رو دیدم من هم تثریبا هم چین چیزی میخوام

البته من کامپوننت frontend user access  رو پیدا کردم که کار هایی رو که میخواستم انجام میداد خیلی راحت فقط یه مشکل داره اونم اینه که لیست گروه های دسترسیش با جوملا یکی نیست و هر سری که کاربر عضو بشه باید دستی رفت و اونو تو گروه جدید گذاشت 

البته خودش دوتا گروه داره ثبت نام شده و ثبت نام نشده که اگر لاگین کنید تو سایت خودش ثبت نام شده در نظر میگیره ولی من به 3تا گروه نیاز دارم برای همین یه گروه جدید

درست کردم که با این مشکلش مواجه شدم چون یه سری از کاربرای من پولی هستن و با ثبت نام شده ها فرق دارن که هر کدوم که پرداخت میکنن مدیر باید بیاد بزارتشون تو دسته پولی ها خودشون اتومات نمیشه گفت بیان برن مثل خود جوملا یا rsmembership

لینک به ارسال

فقط هنوز با ماژول گلوبال مشکل دارم وقتی دسترسی رو روی ثبت نام شده میزارم تو گلوبال نیوز نشون نمیده

صفحه ای هم که گلوبال نیوز توش هست از نوع مطالب ویژه هاست که اون گزینه ای که گفتین رو تنظیم کردم ولی باز نشون نمیده

همون صفحرو گذاشتم روی بلاگ مچموعه همون طوری که میخوام نشون میده ولی بازم گلوبال نیوز اون مطلب رو حذف میکنه و نشون نمیده

با سلام

والا من خودم تو گلوبال نیوز هم تست کرده بودم و مشکلی نداشت . یه بار دیگه با دقت بیشتری انجام بدید و این نکته رو هم درنظر داشته باشید که مطلبتون میبایست حتما" ادامه مطلب ( نه اون ادامه مطلب در گلوبال نیوز ) داشته باشه که همچین رخدادی اتفاق بیفته و بازم تاکید میکنم که تنظیم خود مطلب به تنهایی کافی نیست و باید گزینه مذکور مطلب رو با تنظیمات منو و یا قسمت تنظیمات سراسری ( تنظیمات مدیریت مطالب ) هماهنگ کنید

از این دو حالت خارج نیست . یا تنظیماتتون درست نیست و یا مطلبتون ، ادامه مطلب نداره

اگر باز هم نتونستید و چنانچه مایلید ، اطلاعات ورود به مدیریت جوملاتون رو برام ارسال کنید تا در اولین فرصت بررسی کنم

در صورت مورد قبول واقع شدن این افزونه کاربردی از طرف مدیران سایت درخواست دارم تا این افزونه در سایت جومینا منتشر بشه

جناب mk21 عزیز ، شما میتونید افزونه تون رو در تالار و در بخش افزونه ها و در زیرشاخه مرتبط با افزونه تون معرفی کنید

برای انتشار در سایت جومینــــــا ، میتونید افزونه رو برای آقای تهرانی ارسال کنید ، در صورت صلاحدید براتون منتشر میکنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

والا من خودم تو گلوبال نیوز هم تست کرده بودم و مشکلی نداشت . یه بار دیگه با دقت بیشتری انجام بدید و این نکته رو هم درنظر داشته باشید که مطلبتون میبایست حتما" ادامه مطلب ( نه اون ادامه مطلب در گلوبال نیوز ) داشته باشه که همچین رخدادی اتفاق بیفته و بازم تاکید میکنم که تنظیم خود مطلب به تنهایی کافی نیست و باید گزینه مذکور مطلب رو با تنظیمات منو و یا قسمت تنظیمات سراسری ( تنظیمات مدیریت مطالب ) هماهنگ کنید

مرسی درست شد همنوطور که گفتین علاوه بر مطلب باید تو تنظیمات سراسری هم روی بلی قرار میدادم.

فقط یه چیز من تو نمایش اخرین مطالبم تو گلوبار نیوز ادامه مطلب نمی زارم روی عنوان کلیک میکنه وارد مطلب میشه و الان وقتی روی یه خبر کلیک کنه یه صفحه باز میشه که عنوان و متن مقدمرو نشون میده ولی هیچ جا به کاربر نمیگه باید عضو بشی ولی خوب  متن ادامه مطلب رو نشون نمیده.

لینک به ارسال

با سلام

اینم مشکلش میتونه از دو حالت باشه :

1 - بررسی کنید که در تنظیمات منو گزینه "نمایش ادامه مطلب" روی استفاده از تنظیمات سراسری باشه که به طبع بعدش باید در قسمت تنظیمات مدیریت مطالب نیز این گزینه رو در همون اولین سربرگ فعال کنید

2 - اگر مشکل از مورد اول نبود ممکنه مشکل از قالب باشه . در نتیجه بهتره با قالب پیشفرض جوملا هم تست کنید ببینید مشکل پابرجا هست یا نه ولی ابتدا مورد اول رو چک کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...