رفتن به مطلب
kalhor2422

مشکل در اجازه دسترسی هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام - وقت بخیر
دوستان من یک قالب جوملا 2.5 با quick start خودش نصب کردم که مشکلی باهاش دارم. premission کلیه فایل ها و پوشه های داخل هاست که دایرکت ادمینه روی 777 قرار داره و تغییر همه اونها به 755 یا 644 بسیار سخت و زمان بره. چطور می تونم این کار رو سریع و بدون دردسر انجام بدم؟
متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یعنی سطوح دسترسی بصورت پیشفرض روی 777 هست یا خودتان تنظیم کردید!؟

به هیچ عنوان توصیه نمی شود تا سطوح دسترسی را روی 777 قرار دهید!!!

چنانچه تنظیمات سرور شما نیز طوری باشد که حتما نیاز به تغییر سطوح دسترسی داشته باشید لازم نیست تا کلیه پوشه ها یا فایل ها را روی 777 تنظیم نمایید!

پیشنهاد می کنم این مشکل را ابتدا با ادمین سرورتان مطرح نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

بنده روی 777 قرار ندادم ، وقتی این بسته نصبی روی هاستم آپلود و نصب کردم ، همه روی 777 بوده که در نصب جوملا دچار مشکلم کرد. بنده می خواهم همه فایلها رو به عدد 755 و 644 تغییر بدم ، اما این کار بسیار زمانبره ، چطور می تونم این مشکل رو حل کنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام - وقت بخیر

روش حل این مشکل را پیدا کردم ، گفتم شاید بدرد شما هم بخوره براتون می نویسمش.

از طریق نرم افزار فایل زیلا به اف تی پی هاستمون وصل میشیم

بعد از اتصال روی پوشه

public_html

کلیک راست می کنیم و گزینه "دسترسی فایل ها" (در فایل زیلا فارسی) رو انتخاب می کنیم

حالا عدد دسترسی مدنظرمون رو وارد می کنیم و تیک گزینه پایین رو می زنیم

تو این قسمت می تونیم انتخاب کنیم که این عدد به پوشه ها ، فایل ها یا هردو انتساب داده بشه . برای پوشه ها عدد 755 و برای فایل ها عدد 644 پیشنهاد میشه. همین

اینطوری می تونیم در یک لحظه تمام دسترسی های فایل ها رو تغییر بدیم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...