رفتن به مطلب
vaba63

مشکل در کدهای جاوا و PHPو ...

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه قالب از شرکت tech دارم که امکانات خوبی هم داره اما متاسفانه جدیدا یه مشکلی پیدا کردم.

مشکل بنده اینه که وقتی کدهای جاوا و پی اچ پی و ... را در سایت به هر شکلی که میذارم یا نمایش نمیده یا کد ها رو در قالب به هم ریخته میاره مثلا کدهای تبلیغات کلیلی یا وب گذر در صورتی که قبلا این مشکل رو نداشتم و خیلی راحت نمایش داده میشد.

ضمننا من فکر می کنم یه ماژول یا پلاگینی در سایتم غیر فعال کردم اما هرچی میگردم پیدا نمی کنم

و یک پلاگین yt framwork در سایت رو آپدیت کردم که خودم احساس می کنم از این پلاگین باشه اما چرا نمیدوم.لطفا یکی من رو راهنمایی کنه.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید دوست عزیز

کدهاتون رو به چه صورت در سایت قرار میدین؟ از پلاگین خاصی برای این کار استفاده میکنید؟اینو هم یه تست کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-javascript-html-php.html

لینک به ارسال

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید دوست عزیز

کدهاتون رو به چه صورت در سایت قرار میدین؟ از پلاگین خاصی برای این کار استفاده میکنید؟اینو هم یه تست کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-javascript-html-php.html

متشکرم که جواب دادید،اما مشکل اصلا پلاگین نیست. چون قبلا بدون اینکه بخوام هیچ پلاگینی نصب کنم در قسمت بنرها یا همان تبلیغات سایت یا با ماژول اچ تی ام ال دستی به راحتی کدها کار میکرد.اما به یکباره از کار افتاد یا شاید هم کاری کردم که از کار افتاده

لینک به ارسال

سلام

اینکه کاری کردید یا نه خودتون بهتر میدونید، من منظورم این بود با روشی که گفتم میتونید کد قرار بدید یا نه؟

لینک به ارسال

سلام

اینکه کاری کردید یا نه خودتون بهتر میدونید، من منظورم این بود با روشی که گفتم میتونید کد قرار بدید یا نه؟

نه خیر این روش هم جواب نداد و کلا بعد از سیو کردن کدها کل کد به م میریزه و از حالت اولیه اش هم در میاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...