رفتن به مطلب
alirezam50

پیشنهاد برای مدیران (تمامی دوستان بخونند )

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدیران زحمت کش انجمن

یه پیشنهاد داشتم .

اگه امکانش هست پست هایی که تاریخشون از یه سال بیشتره رو حذف کنید (اگه اموش یا معرفی افزونه ای هست  که نمیشه حذف کرد لااقل بروزش کنید ) این کار باعث میشه اونی که دنبال چیزی هست راحت پیداش کنه نه ان که تو پست هایی وارد بشه که مرتبط با اون چیزی که میخواد نیست

مثلا خودم دنبال افزونه ای بودم برای کد رهگیری کلی تو انجمن سرچ کردم به پست هایی برخورد کردم که یا ناقص بودند یا لینک دانلود مشکل داشت در اخر یه پست ایجاد کردم و یکی از دوسان لینک داد.

بنظرم این کار باعث میشه دوستان به اون چیزی که میخوان زود تر برسن .

و یه پیشنهاد دیگه

یه پستی در هر بخش بزارید جامع باشه

مثلا در بخش پلاگین یه پست ایجاد کنید که تمام پلاگین های معرفی شده در انجمن رو نام ببره و لینک بده به پست مورد نظر(پستی که لینک دانلود هست )

این کار هم باعث میشه طرف چیزی که میخواد شاید ندونه چجوری بیانش کنه ولی با جستجو در این پست متجه میشه پلاگین مورد نظرش چیه

دوستانی که موافق هستند این پست را بپسندند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مدیران زحمت کش انجمن

یه پیشنهاد داشتم .

اگه امکانش هست پست هایی که تاریخشون از یه سال بیشتره رو حذف کنید (اگه اموش یا معرفی افزونه ای هست  که نمیشه حذف کرد لااقل بروزش کنید ) این کار باعث میشه اونی که دنبال چیزی هست راحت پیداش کنه نه ان که تو پست هایی وارد بشه که مرتبط با اون چیزی که میخواد نیست

شما می توانید در جستجوی پیشرفته یک بازه زمانی برای جستجو تنظیم کنید.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

شما می توانید در جستجوی پیشرفته یک بازه زمانی برای جستجو تنظیم کنید.

خب مثلا من مبتدی چه میدونم فلان افزونه کی منتشر شده .یا شاید اسم اصلیشم ندونم

لینک به ارسال

با سلام

اگه امکانش هست پست هایی که تاریخشون از یه سال بیشتره رو حذف کنید

در اینصورت این درخواست شما شامل تاپیکهایی هم میشه که بیشترشون مربوط به مباحث جوملا 1.5 میشه و هنوز معدود کاربرانی هستند که از نسخه 1.5 استفاده میکنند و حذف این تاپیکها یعنی نبود مرجعی برای حل مشکلاتشان

در مورد ادامه صحبتهایی که فرمودید هم این برمیگرده به اینکه متاسفانه در برخی موارد کاربران قوانین ارسال پست را رعایت نمیکنند

ما هم تا یه حدی میتونیم تذکر بدیم و یا ویرایش کنیم و این وظیفه مدیران نیست و وظیفه کاربر هست که میبایست تاپیک رو درست ارسال کنه

قوانین فقط برای مدیران نیست ، برای همه بطور یکسان هست چه مدیر و چه کاربر !

در مورد جستجو کردن هم ، تیرداد عزیز ، توضیح مورد نیاز شما رو داد . توصیه میکنم اگر خواهان نتیجه جستجوی خوب هستید از سرچ گوگل استفاده کنید و برای مواقعی که میخواهید در ارسالهای کاربر خاصی جستجو کنید از سرچ تالار استفاده کنید . کاریه که خودم هم همیشه انجام میدم

اگر در انتخاب کلماتی که جستجو میکنید دقت کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت در هر دو حالت ( تالار و یا گوگل )

در کل جستجو برای اینه که شما بتونید در بین موضوعات مختلف و فراوان ، نتیجه ای محدود و مفید برای خود رقم بزنید وگرنه اگر قرار باشه که همه چیز محدود باشه که دیگه اونوقت جستجو معنا نداره :)

خب الان همین رو در نظر داشته باشید که اگر مورد درخواستیتون مربوط به بیش از یکسال پیش میشد و به گفته شما حذف میشد باز اینجا این شمایید که ضرر میکنید

به هر حال جستجو و پرسش رو برای همین وقتها گذاشتند . اگر قرار باشه که همه چیز رو از قبل بدونیم که اونوقت دیگه غمی نداشتیم :)

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

شما فرمودین پست هایی که از یکسال از تاریخشون گذشته پاک بشوند. من هم گفتم . شما می توانید یک بازه درست کنید و جوری جستجو کنید که پست های دوسال پیش جستجو نشوند.

با سپاس از اینکه به بهتر شدن انجمن کمک می کنید

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

با سلام

به خیلی دلایل این شدنی نیست که چن مورد رو دوستان بزرگوار بیان کردن

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...