رفتن به مطلب
medadi

اتصال جوملای جدید به دیتابیس قدیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده مجبور هستم نسخه فعلی جوملا رو به طور کامل از روی هاست پاک کنم و دوباره از اول نصب کنم. منتها نیاز دارم تا نسخه جدید به همون دیتابیس جوملای قبلی متصل بشه تا اطلاعات قبلی از بین نره. اما با تست هایی که من انجام دادم جواب نمیده. موقع نصب جوملای جدید در قسمت دیتا بیس اطلاعات همان دیتابیس قدیمی رو وارد می کنم. اما بعد از نصب هیچ ردی از اطلاعات سایت قبلی در سایت جدید نیست. کسی در این زمینه میتونه راهنمایی بکنه؟.

در صورتی که این پست تکراری هست معذرت خواهی می کنم. البته من در کل انجمن جست و جو کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بنده مجبور هستم نسخه فعلی جوملا رو به طور کامل از روی هاست پاک کنم و دوباره از اول نصب کنم. منتها نیاز دارم تا نسخه جدید به همون دیتابیس جوملای قبلی متصل بشه تا اطلاعات قبلی از بین نره. اما با تست هایی که من انجام دادم جواب نمیده. موقع نصب جوملای جدید در قسمت دیتا بیس اطلاعات همان دیتابیس قدیمی رو وارد می کنم. اما بعد از نصب هیچ ردی از اطلاعات سایت قبلی در سایت جدید نیست. کسی در این زمینه میتونه راهنمایی بکنه؟.

در صورتی که این پست تکراری هست معذرت خواهی می کنم. البته من در کل انجمن جست و جو کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

درود بر شما.

این کار بی گمان با چالش رو به رو خواهد بود.

ببینید شما نیاز نیست جوملا را دوباره نصب کنید.

کافی است پرونده configuration.php را بررسی و نام کاربری و گذرواژه دیتا بانک  را به همراه نام دیتا بانک در فایل configuration.php بازنویسی کنید. اگرچه  نشانی پوشه های tmp  و log را هم باید بنویسید. پیشنهاد می کنم. از پرونده configuration.php  جوملا پیشین یک کپی بگیرید و آن را جایگزین کنید و نام کاربری و گذرواژه دیتا بانک را بانویسی کنید.

هرآینه  شما اگر افزونه ی به جز افزونه های پیشفرض جوملا داشته باشید . با چالش رو به رو خواهید بود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...