رفتن به مطلب
میرحسن

نحوه ساخت منو؟

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب

مقدار زیادی جستجو در سایت کردم اما به نتیجه نرسیدم

می خواستم ببینم در قسمت مدیریت/مدیریت منوها/منو جدید

در فیلد نوع منو چه چیزی رو باید وارد کنم؟

ارادتمند خوبیهاتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بستگی دارد چه منویی بخواهید اضافه کنید. روی دکمه " انتخاب " کلیک نمایید منوهایی که میتوانید بسازید نمایش داده میشوند

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

همانطور که اقای فرحزادیان فرمودند باید عمل بشه اما چیزی که ایشون گفتند مربوط میشه به ساخت زیر منو.

اما جواب اقای میر حسن:

شما در قسمت نوع منو یه اسم وارد کن هر اسمی باشه مهم نیست فقط باید دو نکته رو رعایت کنی

1) به فارسی ننویس

2) تکراری نباشه

لینک به ارسال

با سلام

جناب کیانی عزیز ، بحث تاپیک راجع به ساخت منو بود نه زیرمنو ، هرچند که تفاوت چندانی با هم ندارند به جز یک مورد

مواردی رو که شما بهشون اشاره کردید مربوط به فیلد نام آیتم منو میشه در حالیکه سوال استارتر تاپیک در مورد فیلد نوع آیتم منو میباشد که در آن کاراکتر هم نمیشه بصورت دستی وارد کرد

یه نکته هم اینکه ، اگر سایتی به درستی سئو شده باشه دیگه مهم نیست که در قسمت فیلد نام آیتم منو ، کاراکتر فارسی یا لاتین وارد کرد و مشکلی هم پیش نمیاد

اون مورد تکراری نبودن هم مربوط به همون نام آیتم منو هست که نباید تکراری وارد کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت استاد گرامی جناب اقاب میری

1)بحث جناب اقای میر حسن در مورد ساخت منو جدید بود که (شاید)بخاطر اینکه گنگ سوال رو مطرح کرده بودند اقای فرحزادیان فکرکرده بودند سوال ایشون راجع به ساخت زیر منو هستش

2)در جوملایی که من استفاده میکنم برای ساخت منو جدید 3 فیلد وجود داره که دوتای اون ها اجباری هستش اولی "عنوان"و دومی "نوع منو" ترجمه شده است.

3)در مورد شرایطی هم که گفتم، "شما درست فرمودید و بنده به اشتباه توضیح دادم" 

یازهرا(ُس)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...