رفتن به مطلب
seminoo

جاوا ؟ فلش ؟ یا هر چیز دیگه در رابطه با ساخت این صفحه !!؟؟

پست های پیشنهاد شده

با درود بیکران

من یک چنین صفحه ای میخوام بسازم مثل سایت زیر

چند تا مورد دیدم که فلش بود و من فلش وارد نیستم و علاقه ام ندارم

به چه نحوی میتونم چنین چیزی بسازم ؟ باید جاوا یاد بگیرم ؟ آماده چنین چیزی پیدا میشه ؟ در صورت امکان راهنمایی نمایید با تشکر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یا یک کار دیگه کنیم یک صفحه html با همون شکل شمایل صفحه اول وب سایت بالا بخوام بسازم و بعدش لینکش بدم به صفحات مربوطه در جوملا همون صفحه اول رو با چی بسازم ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از این کار دیگری هم میخوام انجام بدم که به طور مثال محصولی تنوع رنگی داره میخوام چند باکس رنگ زیر محصول به طور مثال لاک ناخن قرار بدم که با کلیک روی هم رنگ رنگ شیشه لاک ناخن به همون رنگ تغییر کنه این کار رو با چه برنامه ای میتونم انجام بدم ؟ کد html خاطرم نمیاد برای این کار فکر میکنید باید با php چینی چیزی توابعی بسازم یا نه روش دیگری دارد ؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

CSS و Jquery.

اگر آشنایی ندارید به تار نمای W3schools.com سر بزنید

لینک به ارسال

با درود بیکران

من یک چنین صفحه ای میخوام بسازم مثل سایت زیر

http://www.cemrad.com/fontanacontarini/

چند تا مورد دیدم که فلش بود و من فلش وارد  نیستم و علاقه ام ندارم

به چه نحوی میتونم چنین چیزی بسازم ؟ باید جاوا یاد بگیرم ؟ آماده چنین چیزی پیدا میشه ؟ در صورت امکان راهنمایی نمایید با تشکر

قالب رو اچ تی ام الش رو پیدا کن بده دوستان با یکم تغیرات برات به جوملا تبدیل کنند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...