رفتن به مطلب
irannnnn

انتقل دیتابیس از سی پنل به دایرکت ادمین

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب
بنده از سی پنل فول بک آپ گرفتم. قصد دارم سایت را به دایرکت ادمین انتقال بدم. public_html را انتقال دادم. اگر اشتباه نکنم فقط مونده دیتابیس. یعنی میخام با کمک شما دیتابیس را به دایرکت ادمین انتقال بدم(اینو هم یاد آور بشم که سی پنل من به علت ویروس توسط مدیر هاست به دایرکت ادمین تغییر پیدا کرد و من به گفته ایشون فول بکآپ گرفتم یعنی الان دیگه سی پنل من وجود نداره که بخام دیگه کاری کنم و جدا از دیتابیس بکاپ بگیرم یعنی هر چه هست همش در کامپیوترم هست و یک بکاپ کلی هست) . حالا رفتم یک دیتا بیس در دایرکت ادمین ساختم. از این به بعد دیگه نمیدونم چکار باید کنم! اگر میشه قدم به قدم توضیح بدید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا سوالاتتون رو فقط یکبار و در یک تاپیک مطرح کنید

مطمئن باشی دوستان اگر بتوانند کمک کنند دریغ نخواهند کرد

باتشکر

لینک به ارسال

با سلام

فول بک آپ اتان را از حالت فشرده خارج کنید

وارد دیتابیسی که در دایرکت ادمین ساختید شوید

به قسمت ایمپورت بروید

روی دکمه browse کلیک کنید

به پوشه مربوط به دیتابیس اتان مراجعه کرده و دیتابیس مورد نظرتون رو انتخاب کنید و نهایتا روی دکمه go کلیک کنید و صبر کنید تا فرایند ایمپورت تکمیل شود

تاپیک دومتان حذف شد (لطفا طبق قوانین عمل کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون. ببینید فایل های دیتابیس کدومه و کجا هستند دقیقا؟ آخه اینایی که من میبینم چند تا هستند. باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

در پوشه ای با نام mysql

با توجه به نام دیتابیسی که در هاست قبلی داشتید و در فول بک آپ هست فایلی که هم اسم دیتابیس اتان هست با پسوند .sql

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...